Stegny po raz kolejny nie zawiodły!

200 osób rywalizowało wczoraj w 5. etapie Szybkiego Mózgu rozgrywanym na osiedlu Stegny. 

Mistrzostwa Polski Sprint i Sztafety Sprinterskie

Na początku chcemy zaakcentować wspaniały sukces jaki odniósł zawodnik UNTS Warszawa na Mistrzostwach Europy w Radioorientacji Sportowej - Fryderyk Pryjma został Mistrzem Europy w (konkurencja foxoring)! Maria Deptulska zajęła wysokie szóste miejsce w kategorii K19.

Szybki Mózg  wraca po przerwie

Szybki Mózg wraca po wakacyjnej przerwie! 5. etap cyklu odbędzie się na Stegnach w okolicy ul Czarnomorskiej już w najbliższą środę.

Z mapą na Ursynowie - podsumowanie

Szybkomózgowe zmagania na Ursynowie już za nami. Teraz czeka nas krótka przerwa, a z kolejnym etapem powracamy tuż po wakacjach, czyli 11 września.

Z mapą na Ursynowie - zapraszamy!

4. etap Szybkiego Mózgu startuje w najbliższą środę na Ursynowie. Będzie to ostatni bieg z cyklu przed wakacyjną przerwą, więc tym bardziej warto wystartować!

Szybki Mózg
1% na UNTS
Zdjęcia

Etap 1

Inauguracja Szybkiego Mózgu już za tydzień! Już teraz zapraszamy serdecznie w okolice Placu Bankowego, gdzie odbędzie się 1. etap naszego wiosennego cyklu.

Hale Mirowskie
Bardziej spostrzegawczy na pewno zauważyli drobną zmianę w nazewnictwie 1. etapu Szybkiego Mózgu, który początkowo nosił nazwę "Plac Bankowy", a obecnie został przemianowany na "Hale Mirowskie". Zmiana jest wynikiem burzliwych dyskusji organizatorów, którzy doszli ostatecznie do wniosku, że nowa nazwa lepiej oddaje zasięg terytorialny obszaru, po którym będziemy biegać.

Centrum Zawodów
Baza zawodów zlokalizowana będzie na terenie Szkoly Podstawowej nr 220, ul. Jana Pawła II 26a. Jeśli chodzi o parkowanie, to jak to na Śródmieściu - liczba miejsc jest mocno ograniczona, a parkowanie płatne do 18:00. Osobom dojeżdżającym komunikacją miejską polecamy oczywiście metro i stację Rondo ONZ lub Świętokrzyska (dojście 500m). Poniżej najistotniejsze informacje dotyczące biegu:
1. Centrum Zawodów zlokalizowane będzie na zewnątrz budynku szkoły, na świeżym powietrzu, więc prosimy mieć to na uwadze, szczególnie, gdyby prognozy pogody miały się zmienić i miało by zacząć padać.
2. Termin zgłoszeń upływa w niedzielę 17 kwietnia o północy.
3. Biuro Zawodów pracuje w godzinach 18:00-19:00. Prosimy wszystkie osoby wypożyczające karty SPORTident o ich odbiór ich do godz. 19:00. Podobnie w przypadku osób, które zakupiły karty SPORTident.
4. Zapisy na bieg w dniu zawodów możliwe są w Biurze tylko w godzinach 18:00-18:45.
5. Osoby, które nie odbiorą swoich kart SPORTident do godziny 19:00 (przez to ich dane nie zdążą być wprowadzone do bazy), będą mogły sczytać swoje wyniki po biegu dopiero po przybiegnięciu wszystkich zawodników.

Start i meta
Zarówno start, jak i meta zlokalizowane będą na terenie Szkoły Podstawowej nr 220, więc nie będzie konieczności dojścia. Możliwość rozgrzewki również na terenie boisk szkolnych.

Parametry tras
Długości tras na 1. etap przedstawiają się następująco:
- Początkujący: 1.4km, 11PK,
- Odważni: 2.4km, 14PK,
- Zuchwali: 4.0km, 21PK,
- Profesjonaliści: 6.0km, 29PK,

Wybór czasu startu
Przypominamy, że podczas tegorocznego Szybkiego Mózgu istnieje możliwość wyboru czasu startu. Osoby, które wybiorą taką opcję będą mogły wystartować o dowolnej godzinie z przedziału 19:00-19:45. Zgłoszenia w takim przypadku przebiegają jak dotychczas, natomiast ważne jest, aby podczas zgłoszenia zaznaczyć opcję "dowolny czas startu", która dostępna jest z poziomu formularza zgłoszeniowego - klikamy pole "Dodatki" (opcja działa podobnie jak "start grupowy"). Kosztem wyboru dowolnego czasu startu jest mniejsza liczba punktów do klasyfikacji generalnej za dany etap. Wszyscy pozostali zawodnicy mają losowo przydzielany czas startu.

Zapisy
Zapisujemy się do najbliższej niedzieli 17 kwietnia do północy. Zgłoszenia są dostępne na podstronie zawodów.

Zapraszamy!

fot. bonczek_hydroforgroup