3. etap Szybkiego Mózgu przełożony

Informujemy, że z powodu wciąż trwającej pandemii oraz obowiązujących obostrzeń 3. etap Szybkiego Mózgu jest przełożony i nie odbędzie się w dniu 20 maja.

Ursynów Nocą przełożony

Informujemy, że z rekomendacji Burmistrza Dzielnicy Ursynów m.st Warszawy bieg Ursynów Nocą w ramach 2. etapu Szybkiego Mózgu nie odbędzie się w dniu 11 marca.

Zapraszamy na Ursynów Nocą

Drugi etap Szybkiego Mózgu, czyli Ursynów Nocą już za kilka dni! Prezentujemy najważniejsze szczegóły dotyczące biegu.

Szybki Mózg 2020 rozpoczęty!

Szybki Mózg 2020 rozpoczęty! Ponad 200 osób stanęło na starcie 1 etapu, rozgrywanego w ostatni środowy wieczór.

1. etap Szybkiego Mózgu

Inauguracja Szybkiego Mózgu już w najbliższą środę! Już teraz zapraszamy serdecznie na Starą Ochotę, gdzie odbędzie się 1. etap naszego cyklu.

Szybki Mózg
Zdjęcia
1% na UNTS

1. etap Szybkiego Mózgu

Inauguracja Szybkiego Mózgu już w najbliższą środę! Już teraz zapraszamy serdecznie na Starą Ochotę, gdzie odbędzie się 1. etap naszego cyklu.

Centrum Zawodów
Baza zawodów zlokalizowana będzie w Szkole Podstawowej nr 61, ul. Białobrzeska 27. Parkowanie zalecamy na parkingach i uliczkach osiedlowych w okolicy. Poniżej najistotniejsze informacje dotyczące biegu:
1. Termin zgłoszeń upływa w najbliższą niedzielę 19 stycznia o północy.
2. Biuro Zawodów pracuje w godzinach 18:00-19:00. Prosimy wszystkie osoby wypożyczające karty SPORTident o ich odbiór ich do godz. 18:45. Podobnie w przypadku osób, które zakupiły karty SPORTident.
3. Zapisy na bieg w dniu zawodów możliwe są w Biurze tylko w godzinach 18:00-18:45.
4. Osoby, które nie odbiorą swoich kart SPORTident do godziny 18:45 (przez to ich dane nie zdążą być wprowadzone do bazy), będą mogły sczytać swoje wyniki po biegu dopiero po przybiegnięciu wszystkich zawodników.

Start i meta
Start i meta zlokalizowane na terenie szkoły.
UWAGA! Ze względów organizacyjnych nastąpiła zmiana formy startu - zamiast startu masowego odbędzie się start interwałowy.

Parametry tras
Długości tras na 1. etap przedstawiają się następująco:
- Początkujący: 1.4km, 9PK
- Odważni: 2.5km, 15PK
- Zuchwali: 4.6km, 23PK
- Profesjonaliści: 6.0km, 30PK
UWAGA! Zawodnicy kategorii Zuchwali i Profesjonaliści będą w czasie biegu przekraczać ulicę Białobrzeską w miejscach oznaczonych na mapie (w terenie przejścia dla pieszych). Prosimy o zachowanie ostrożności przy przekraczaniu ulicy i stosowanie się do przepisów o ruchu drogowym.

Zapisy
Zapisujemy się do najbliższej niedzieli 19 stycznia do północy. Zgłoszenia są dostępne na podstronie zawodów.

Zapraszamy!