Ursynów Nocą przełożony

Informujemy, że z rekomendacji Burmistrza Dzielnicy Ursynów m.st Warszawy bieg Ursynów Nocą w ramach 2. etapu Szybkiego Mózgu nie odbędzie się w dniu 11 marca.

Zapraszamy na Ursynów Nocą

Drugi etap Szybkiego Mózgu, czyli Ursynów Nocą już za kilka dni! Prezentujemy najważniejsze szczegóły dotyczące biegu.

Szybki Mózg 2020 rozpoczęty!

Szybki Mózg 2020 rozpoczęty! Ponad 200 osób stanęło na starcie 1 etapu, rozgrywanego w ostatni środowy wieczór.

1. etap Szybkiego Mózgu

Inauguracja Szybkiego Mózgu już w najbliższą środę! Już teraz zapraszamy serdecznie na Starą Ochotę, gdzie odbędzie się 1. etap naszego cyklu.

Nowy rok na obozie w Jagniątkowie.

Kolejny raz liczna grupa zawodników UNTS uczestniczyła w zimowym obozie treningowym w Jagniątkowie. Podczas tego bardzo aktywnego wypoczynku zrealizowano szereg treningów biegowych, wycieczek na nartach, po treningowych sesji rozciągających, nie obyło się bez biegania z mapą i aktywności mających na celu umacnianie więzi klubowych. Był czas na gry i zabawą sylwestrową, rozmowy i wspólne odpoczywanie. W 2020 rok klubowicze weszli z uśmiechem i zapałem do sportowej rywalizacji.

Szybki Mózg
Zdjęcia
1% na UNTS

Szybki Mózg E1 - szczegóły

Wreszcie jest - komunikat techniczny na 1. etap Szybkiego Mózgu 2014, a w nim wszystko, co musicie wiedzieć przed zawodami. Biegamy w najbliższą środę 9 kwietnia - start rusza od godziny 19:00. Centrum Zawodów zlokalizowane będzie w XVII LO przy ul. Elektoralnej, więc najlepszy dojazd to metro do stacji Ratusz Arsenał i 400m spacerku.

Światło?
Mimo, że mamy już kwiecień i jesteśmy po zmianie czasu na letni, to zdecydowanie radzimy wszystkim zabrać ze sobą na trasę oświetlenie. W dniu biegu słońce zachodzi o 19:21, co oznacza, że przy dobrej pogodzie powinno być w miarę jasno do około 19:30, później latarki będą niezbędne - nie zapomnijcie ich, bo latarni na Muranowie nie postawili przesadnie dużo.

Trasy
Proponujemy Was 4 trasy do wyboru:
- Dzieci o długości 2.2km, 14PK
- Początkujący o długości 1.7km, 11PK
- Zuchwali o długości 3.7km, 18PK
- Profesjonaliści o długości 4.6km, 21PK
Przygotujcie się na dobrą zabawę, bo teren jest wymagający, a trasy na pewno ciekawe!

Zgłoszenia
Na liście zgłoszonych mamy już ponad 70 osób - czekamy na kolejne zgłoszenia. Tradycyjnie zapisujemy się przez nasz formularz, który dostępny jest tutaj do najbliższej niedzieli:
- zgłoszenia na 1. etap Szybkiego Mózgu (15PLN/osobę),
- promocyjne zgłoszenia na wszystkie 6 etapów Szybkiego Mózgu (75PLN).
Pamiętajcie, że zgłoszenie jest ważne tylko w momencie, gdy wniesiecie opłatę za udział poprzez system płatności online, do którego zostaniecie automatycznie przekierowani po dokonaniu zgłoszenia.
Dla spóźnialskich będzie możliwość zapisania się na miejscu w Biurze Zawodów, ale należy pamiętać, że liczba dostępnych miejsc jest ograniczona, a stawka wpisowego wzrasta do 20PLN/osobę.