Ursynów Nocą przełożony

Informujemy, że z rekomendacji Burmistrza Dzielnicy Ursynów m.st Warszawy bieg Ursynów Nocą w ramach 2. etapu Szybkiego Mózgu nie odbędzie się w dniu 11 marca.

Zapraszamy na Ursynów Nocą

Drugi etap Szybkiego Mózgu, czyli Ursynów Nocą już za kilka dni! Prezentujemy najważniejsze szczegóły dotyczące biegu.

Szybki Mózg 2020 rozpoczęty!

Szybki Mózg 2020 rozpoczęty! Ponad 200 osób stanęło na starcie 1 etapu, rozgrywanego w ostatni środowy wieczór.

1. etap Szybkiego Mózgu

Inauguracja Szybkiego Mózgu już w najbliższą środę! Już teraz zapraszamy serdecznie na Starą Ochotę, gdzie odbędzie się 1. etap naszego cyklu.

Nowy rok na obozie w Jagniątkowie.

Kolejny raz liczna grupa zawodników UNTS uczestniczyła w zimowym obozie treningowym w Jagniątkowie. Podczas tego bardzo aktywnego wypoczynku zrealizowano szereg treningów biegowych, wycieczek na nartach, po treningowych sesji rozciągających, nie obyło się bez biegania z mapą i aktywności mających na celu umacnianie więzi klubowych. Był czas na gry i zabawą sylwestrową, rozmowy i wspólne odpoczywanie. W 2020 rok klubowicze weszli z uśmiechem i zapałem do sportowej rywalizacji.

Szybki Mózg
Zdjęcia
1% na UNTS

Komunikat techniczy

Znamy już szczegóły 3. etapu Szybkiego Mózgu, który już w najbliższą sobotę na Starym Mieście w Warszawie. Wszystko na temat zawodów znajdziecie w komunikacie technicznym.

Najbliższy etap odbywa się w nietypowym terminie, bo w sobotę. Start pierwszych zawodników zaplanowaliśmy na godzinę 17:30, czyli po dobiegnięciu ostatnich uczestników Mistrzostw Polski w sprinterskim BnO. Zapraszamy Was jednak nieco wcześniej, aby pokibicować najlepszym biegaczom w Polsce, których przyjedzie w ten weekend do Warszawy ponad 400.

Centrum Zawodów Szybkiego Mózgu oraz Mistrzostw Polski zlokalizowane będzie w Mazowieckim Samorządowym Centrum Doskonalenia Nauczycieli przy ul. Świętojerskiej 9. Biuro zawodów będzie dla Was czynne od godziny 16:30. Zgłaszać się można na najbliższy etap do środy włącznie. Późniejsze zgłoszenia będą przyjmowane tylko na miejscu przed biegiem.

Tradycyjnie proponujemy Wam cztery trasy do wyboru:
- Dzieci: 2.5km, 16PK
- Początkujący: 1.8km, 11PK
- Zuchwali: 3.5km, 20PK
- Profesjonaliści: 4.3km, 22PK

Zapraszamy!