Ursynów Nocą przełożony

Informujemy, że z rekomendacji Burmistrza Dzielnicy Ursynów m.st Warszawy bieg Ursynów Nocą w ramach 2. etapu Szybkiego Mózgu nie odbędzie się w dniu 11 marca.

Zapraszamy na Ursynów Nocą

Drugi etap Szybkiego Mózgu, czyli Ursynów Nocą już za kilka dni! Prezentujemy najważniejsze szczegóły dotyczące biegu.

Szybki Mózg 2020 rozpoczęty!

Szybki Mózg 2020 rozpoczęty! Ponad 200 osób stanęło na starcie 1 etapu, rozgrywanego w ostatni środowy wieczór.

1. etap Szybkiego Mózgu

Inauguracja Szybkiego Mózgu już w najbliższą środę! Już teraz zapraszamy serdecznie na Starą Ochotę, gdzie odbędzie się 1. etap naszego cyklu.

Nowy rok na obozie w Jagniątkowie.

Kolejny raz liczna grupa zawodników UNTS uczestniczyła w zimowym obozie treningowym w Jagniątkowie. Podczas tego bardzo aktywnego wypoczynku zrealizowano szereg treningów biegowych, wycieczek na nartach, po treningowych sesji rozciągających, nie obyło się bez biegania z mapą i aktywności mających na celu umacnianie więzi klubowych. Był czas na gry i zabawą sylwestrową, rozmowy i wspólne odpoczywanie. W 2020 rok klubowicze weszli z uśmiechem i zapałem do sportowej rywalizacji.

Szybki Mózg
Zdjęcia
1% na UNTS

Listy startowe

Mamy już listy startowe na 4. etap Szybkiego Mózgu. Zgłoszonych jest tradycyjnie ponad 200 zawodników, którzy tym razem będą ścigać się w mokotowskim parku Morskie Oko.

Czekają na Was tym razem nieco dłuższe trasy, niż na dotychczasowych etapach Szybkiego Mózgu - u Profesjonalistów jest to prawie 7km, a u Zuchwałych ponad 4.5km. Teren zawodów jest bardzo zróżnicowany - będziecie mieli okazję pobiegać po parku, gdzie najlepsi będą osiągać kosmiczne prędkości, ale również i w bardziej skomplikowanym terenie zabudowanym, gdzie niezbędne będzie skupienie. Wszystko to zlokalizowane jest na warszawskiej skarpie wiślanej, więc kilka podbiegów jest gwarantowanych.

Ważna informacja dla wszystkich uczestników jest taka, że tym razem Centrum Zawodów zlokalizowane będzie na świeżym powietrzu. Będziemy rozłożeni na terenie XLIV LO przy ul. Dolnej, gdzie do Waszej dyspozycji będą zarówno szatnie w postaci namiotów, jak i toalety. Pogoda szykuje się niezła, więc dach nad głową nie będzie szczególnie niezbędny.

Na koniec przypominamy tym, którzy się spóźnili z zapisami - tradycyjnie jest opcja zgłoszenia się na miejscu przed biegiem. Przyjemność ta kosztuje 20PLN od osoby i możliwa jest w Biurze Zawodów od godziny 18:00. Zapraszamy!