Szybki Mózg powraca!

Drugi etap Szybkiego Mózgu, czyli zaległe Mistrzostwa Ursynowa w biegu na orientację już we wtorek 9 czerwca! Prezentujemy najważniejsze szczegóły dotyczące biegu.

3. etap Szybkiego Mózgu przełożony

Informujemy, że z powodu wciąż trwającej pandemii oraz obowiązujących obostrzeń 3. etap Szybkiego Mózgu jest przełożony i nie odbędzie się w dniu 20 maja.

Mistrzostwa Ursynowa w biegu na orientację przełożone

Informujemy, że z rekomendacji Burmistrza Dzielnicy Ursynów m.st Warszawy Mistrzostwa Ursynowa w biegu na orientację rozgrywane  w ramach 2. etapu Szybkiego Mózgu nie odbędą się w dniu 11 marca.

Zapraszamy na Mistrzostwa Ursynowa w biegu na orientację!

Drugi etap Szybkiego Mózgu, czyli Mistrzostwa Ursynowa w biegu na orientację już za kilka dni! Prezentujemy najważniejsze szczegóły dotyczące biegu.

Szybki Mózg 2020 rozpoczęty!

Szybki Mózg 2020 rozpoczęty! Ponad 200 osób stanęło na starcie 1 etapu, rozgrywanego w ostatni środowy wieczór.

Szybki Mózg
Zdjęcia
1% na UNTS

Ochota zdobyta

Szybkomózgowe zmagania na Ochocie można uznać za zaliczone. Równo 300 osób wystartowało w ostatnią środę podczas 3. etapu Szybkiego Mózgu, co nas organizatorów niezmiernie cieszy, bo widzimy, że jest dla kogo robić tak fajne zawody. Teraz czeka nas krótka przerwa, a z kolejnym etapem powracamy tuż po wakacjach, czyli 16 września.

Na trasie Początkujących zwyciężył Maciej Lubczyński, który o niecałą minutę pokonał Witolda Wierzbickiego. Trzecie miejsce ze startą dwóch sekund zajął Maksymilian Henzel. Wśród Odważnych najlepsza okazała się Lena Chabiera, która ukończyła bieg w czasie 15'36. Drugie miejsce zajął Maciej Klepacki ze startą ponad minuty, a na trzecim miejscu bieg ukończył Jan Antonowicz. Trasa Zuchwałych to dość pewne zwycięstwo Michała Pierzchały, który trasę 4km pokonał w 18'44. Drugie miejsce zajęła Julia Głowcza ze startą 51 sekund, a na ostatnim stopniu podium zmagania ukończył Bartosz NIebielski ze stratą 1'16. Na najdłuższej trasie Profesjonalistów najszybszy okazał się Krzysztof Rzeńca z czasem 20'26. Drugie miejsce ze stratą 34 sekund zajął Wojciech Dwojak, a trzeci był Krzysztof Wołowczyk ze startą 1'10.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w biegu - mamy nadzieję, że się podobało i wróciliście do domu pozytywnie naładowani energią. W zakładce Szybkiego Mózgu do Waszej dyspozycji są wyniki, międzyczasy i kilkaset zdjęć z biegu. Na kolejny etap zapraszamy już teraz, natomiast wszystkie szczegóły dotyczące zawodów będziemy przedstawiać za kilka tygodni.