Ursynów Nocą przełożony

Informujemy, że z rekomendacji Burmistrza Dzielnicy Ursynów m.st Warszawy bieg Ursynów Nocą w ramach 2. etapu Szybkiego Mózgu nie odbędzie się w dniu 11 marca.

Zapraszamy na Ursynów Nocą

Drugi etap Szybkiego Mózgu, czyli Ursynów Nocą już za kilka dni! Prezentujemy najważniejsze szczegóły dotyczące biegu.

Szybki Mózg 2020 rozpoczęty!

Szybki Mózg 2020 rozpoczęty! Ponad 200 osób stanęło na starcie 1 etapu, rozgrywanego w ostatni środowy wieczór.

1. etap Szybkiego Mózgu

Inauguracja Szybkiego Mózgu już w najbliższą środę! Już teraz zapraszamy serdecznie na Starą Ochotę, gdzie odbędzie się 1. etap naszego cyklu.

Nowy rok na obozie w Jagniątkowie.

Kolejny raz liczna grupa zawodników UNTS uczestniczyła w zimowym obozie treningowym w Jagniątkowie. Podczas tego bardzo aktywnego wypoczynku zrealizowano szereg treningów biegowych, wycieczek na nartach, po treningowych sesji rozciągających, nie obyło się bez biegania z mapą i aktywności mających na celu umacnianie więzi klubowych. Był czas na gry i zabawą sylwestrową, rozmowy i wspólne odpoczywanie. W 2020 rok klubowicze weszli z uśmiechem i zapałem do sportowej rywalizacji.

Szybki Mózg
Zdjęcia
1% na UNTS

Deszczowy Mokotów

Szybki Mózg 2017 wystartował! Ponad 230 zawodników wybiegło dzisiaj na trasy, które pokonywali w wiosennej, deszczowej aurze. Mimo mokrej i śliskiej nawierzchni najlepszym zawodnikom udało się "wybiegać" bardzo dobre czasy!

Wśród Początkujących najszybsza okazała się Amelia Dudzińska, która dotarła na metę z 31-sekundową przewagą nad Janką Domżalską. Trzecie miejsce zajęła Urszula Wąsiewicz przegrywając z drugą zawodniczką jedynie o 5 sekund. Na trasie Odważnych zwyciężyła Ewa Wołek, drugi był Andrzej Wołek, a trzeci na metę dobiegł Jan Wiśniewski. Trasa Zuchwałych to z kolei zwycięstwo Kacpra Michalaka z 44-sekundową przewagą nad Markiem Marszałkiem. Trzecie miejsce zajęła Lena Chabiera ze stratą 44 sekund. Na trasie Profesjonalistów wygrał Piotr Parfianowicz z czasem 20'55. Kolejne miejsca zajęli Fryderyk Pryjma ze stratą 59 sekund i Karol Galicz ze strata 1'44.

Wszystkie materiały z zawodów znajdziecie na stronie cyklu. Dziękujemy Dyrekcji Gimnazjum nr 6 za gościnę, Wam wszystkim za udział i zapraszamy na kolejny etap, który już za niecały miesiąc, 24 maja przy Pałacu Kultury. Zapraszamy!