Gezno 2019

W tym roku GEZNO - górskie, ekstremalne zawody na orientacje zostały rozegrane w okolicach uzdrowiskowej miejscowości Rymanów Zdrój. W malowniczej scenerii jesiennej jak co roku zawodnicy pokonywali długie i trudne trasy o bardzo dużym przewyższeniu. Każdy kto zdecydował się na uczestnictwo miał okazję uczestniczyć w niecodziennej, wielogodzinnej przygodzie. Są to zawody w których biorą udział zespoły dwuosobowe – co odróżnia je od tradycyjnych zawodów BnO. Na wynik końcowy składają się wda etapy rozgrywane w sobotę i niedzielę. Łączny czas pokonania tras z obydwu dni i ilość, oraz waga poszczególnych punktów decyduje o wyłonieniu zwycięskiego zespołu. Zawody te zmuszają do wykazania się talentem nawigacyjnym, biegowym ale również są sprawdzianem z mistrzowskiego planowania. Pierwszy etap jest przygotowany w formie scorelaufu – dowolna kolejność zaliczania punktów kontrolnych i to właśnie wtedy umiejętność odpowiedniego zaplanowania trasy może zdecydować o zwycięstwie lub przegranej. Nasz klub miał wśród uczestników dużą reprezentację. Jak zawsze na podium nie zabrakło zawodników UNTS.

Rome Orienteering Meeting 2019

Miniony weekend grupa zawodników UNTS spędziła na zawodach Rome Orienteering Meeting 2019. Jest to impreza organizowana w Rzymie co roku na początku listopada. Zawodnicy naszego klubu startowali już na niej niejednokrotnie. Zawsze rywalizacja w pięknych zaułkach Rzymu kończy się dobrymi wynikami naszych zawodników, tak było i tym razem.

6 miejsce w sztafecie sprinterskiej na Pucharze Świata w Chinach!

Jesienne zawody to okres, w którym forma zawodnika budowana przed sezonem startowym i podczas jego trwania, walczy ze zmęczeniem narastającym z każdym startem. W trakcie kiedy niektórzy skłaniają się już raczej w kierunku roztrenowania i odpoczynku przed kolejnym sezonem, inni mają szczytowe osiągnięcia.
Zawodnicy naszego klubu uczestniczą w licznych zawodach z niezmienną zaciętością i zaangażowaniem charakterystycznym dla ludzi napędzanych pasją.

Mistrzostwa Ursynowa i Mazowsza zakończyły Szybki Mózg 2019!

Finałowym biegiem na Stokłosach zakończyliśmy cykl Szybki Mózg 2019!

Mistrzostwa Ursynowa i Mazowsza, czyli finał Szybkiego Mózgu

Prezentujemy wszystkie szczegóły finałowego etapu Szybkiego Mózgu 2019, który już w najbliższą środę, czyli 16 października. Zapraszamy do lektury!

Szybki Mózg
1% na UNTS
Zdjęcia

Warszawa Nocą 2013

 
Warszawa Nocą to cykl pięciu nocnych imprez sprinterskich organizowanych przez UNTS Warszawa od listopada do marca. Zapraszamy wszystkich śmiałków do podjęcia wyzwania - proponujemy do wyboru 4 zróżnicowane pod kątem trudności trasy, każdy znajdzie coś dla siebie! Wystarczy mała latarka do czytania mapy, trochę wolnego czasu i pozytywna energia na start! Z naszej strony gwarantujemy doskonałą zabawę w postaci aktywności fizycznej i jednocześnie fantastyczny sposób na urozmaicenie długich zimowych wieczorów. A wszystko to w zasięgu komunikacji miejskiej, więc mamy nadzieję, że Cię nie zabraknie!

WAŻNE! Zgłoszenia na dany etap zawodów przyjmowane są przez formularz zgłoszeniowy jedynie do niedzieli poprzedzającej każdy bieg. Po tym terminie zgłoszenia możliwe są tylko w dniu biegu w Biurze Zawodów. Osoby, które dokonały zgłoszenia na zawody poprzez formularz zgłoszeniowy w terminie, a nie wniosły opłaty, nie znajdą się na liście startowej i w razie chęci udziału w biegu będą musiały dokonać ponownego zgłoszenia w dniu zawodów.

Data 20.11.2013 11.12.2013 15.01.2014 12.02.2014 12.03.2014
Miejsce Szczęśliwice Park Skaryszewski Metro Marymont Mariensztat Ursynów Północny
Godzina startu 19:00 19:00 19:00 19:00 19:00
Forma start interwałowy start masowy start interwałowy start interwałowy start masowy
Termin zgłoszeń 17.11.2013 8.12.2013 12.01.2014 9.02.2014 9.03.2014
Zgłoszenia
za późno ?za późno ?za późno za późno ?za późno
Komunikat techniczny ?tutaj ??tutaj ??tutaj ??tutaj ??tutaj
Lista zgłoszonych ?tutaj ??tutaj ??tutaj ??tutaj ??tutaj
Lista startowa ?tutaj ??tutaj ??tutaj ??tutaj ??tutaj
Wyniki online ?tutaj ??tutaj ??tutaj tutaj ??tutaj
GPS-tracking ?brak brak brak?? ?tutaj ??tutaj
Wyniki ?tutaj ??tutaj ??tutaj ??tutaj ??tutaj
Międzyczasy ?tutaj ??tutaj ??tutaj ??tutaj ??tutaj
RouteGadget ?tutaj ??tutaj ??tutaj ??tutaj ??tutaj
Analiza międzyczasów ?tutaj ??tutaj ??tutaj ??tutaj ??tutaj
Klasyfikacja generalna ?tutaj ??tutaj ??tutaj ??tutaj ?brak
Zdjęcia ?J.Morawski ?J.Morawski
L.Parfianowicz
?M.Gędziorowski
L.Parfianowicz
?P.Dymus A.Krochmal
L.Parfianowicz
 Mapy ?Dzieci
Początkujący
Zuchwali
Profesjonaliści
?Dzieci
Początkujący
Zuchwali
Profesjonaliści
??Dzieci
Początkujący
Zuchwali
Profesjonaliści
?Dzieci
Początkujący
Zuchwali
Profesjonaliści
??Dzieci
Początkujący
Zuchwali
Profesjonaliści

 
Kontakt:
Jacek Morawski
+48 661777692

Komentarze

 • Wypożyczenie SI

  Tak, będzie można dopłacić na miejscu i wypożyczyć kartę SI.

  UNTS Warszawa 2014-02-10 0:08
 • wysokość opłaty wyliczona przez DotPAy

  zaznaczyłem przy zapisie, że potrzebuję "chip", a system wyliczył mi 15 zł. Będę mógł dopłacić 3 zł na starcie, czy czeka mnie jakaś dodatkowa/karna dopłata?

  mmachulak 2014-02-09 12:40
 • Zgłoszenie

  Zgłoszenie dwóch osób możliwe jest z dwóch kont lub z jednego konta o statusie "Trener", które umożliwia dodawanie subkont. Więcej informacji na ten temat można znaleźć w zakładce "FAQ - zgłoszenia".

  UNTS Warszawa 2013-11-20 0:55
 • problem z płatnością

  Zapisałem się poprzez formularz wczoraj ale od razu nie miałem możliwości zapłacenia bo miałem komunikat "za późno"... Jakieś pomysły?

  RunJaroRun 2013-11-18 21:05
 • Zgłoszenie

  Chciałam zgłosić siebie i męża poprzez system zgłoszeniowy,ale chyba nie jest to możliwe.Po zgłoszeniu siebie pojawiła się opłata 15 zł , a póżniej przy próbie zmiany kategorii zmieniła się na 0 zł.Czy jest możliwe zgłoszenie dwóch osób z jednego konta.Jeżeli nie pozostaje chyba zgłoszenie w dniu zawodów.

  Beata 2013-11-15 14:37
 • opłata

  Opłata 15PLN dotyczy jednej imprezy. Wpłaty wpisowego można dokonać poprzez system płatności online po zgłoszeniu przez nasz system zgłoszeniowy.

  UNTS Warszawa 2013-11-12 18:26
 • opłata

  Czy opłata 15 zł jest za jedną imprezę,jeśli tak to proszę podać numer konta i czy jest możliwość ew,opłaty za pięć imprez i czy w tym względzie jest jakaś bonifikata.

  stanlej 2013-11-04 19:58