Szybki Mózg wraca po przerwie

Szybki Mózg wraca po wakacyjnej przerwie! 5. etap cyklu odbędzie się w okolicy Zamku Ujazdowskiego już w najbliższą środę.

Klubowe Mistrzostwa Polski UNTS - zapraszamy na oficjalną stronę!

Zapraszamy na oficjalną stronę organizowanych przez nas KMP: runda2.kmp2020.pl

Mistrzostwa Mazowsza - komunikat techniczny, listy startowe, WYNIKI i podsumowanie

Zachęcamy do zapoznania się z komunikatem technicznym, listami startowymi oraz wynikami z Mistrzostw Mazowsza w nocnym i sprinterskim biegu na orientację. 

Mistrzostwa Mazowsza 2020

Pragniemy Was serdecznie zaprosić na Mistrzostwa Mazowsza 2020 - w biegu nocnym i sprinterskim! Zapraszamy do lektury - prezentujemy najważniejsze szczegóły odnośnie organizowanej przez nas imprezy. 

Sprinterskie ściganie na Ursynowie

Szybkomózgowe zmagania na Ursynowie w ramach 4. etapu za nami. Dziękujemy Wam za przybycie i zachowywanie zasad bezpieczeństwa.

Szybki Mózg
1% na UNTS
Zdjęcia

Podsumowanie sezonu 2019

Listopad dobiega końca a z nim okres odpoczynku, czyli roztrenowanie. UNTS w dniach 16-17.11.2019  zorganizował dla swoich członków wyjazdowe podsumowanie sezonu. Byliśmy w okolicach Kielc, ciesząc się znakomitą pogodą podczas biegów - w sobotę sztafetowego a w niedzielę dystansu klasycznego.

W tym roku zaprzyjaźniony klub Warszawski OK!Sport współorganizował i uczestniczył w treningach, co było przyjemną i owocną współpracą. Nie zabrakło emocji towarzyszących rywalizacji, radości z wyśmienicie spędzonego czasu w lesie i wśród przyjaciół a także podsumowania osiągnięć z minionego sezonu i układania planów na następny. Podsumowanie sezonu zakończyło się jednoznaczną wskazówką trenera o konieczności wznowienia treningów. Mimo zbliżającej się zimy wszyscy myślimy już o przyszłorocznych zawodach i przygotowaniu się do nich. W okresie jesiennym i zimowym nasi klubowicze uczestniczą w biegach górskich organizowanych w Wesołej i w Falenicy jak również w licznych zawodach treningowych BnO. W zeszły weekend Wesołe Biegi Górskie miały swoją inaugurację, odbyły się też pierwsze zawody ZZK. Prócz treningów biegowych zawodnicy UNTS mają możliwość uczestniczenia z treningach na sali – dwa razy w tygodniu, chętnie z tego korzystamy gdyż jest to doskonałe uzupełnienie dla biegania.

Zdjęcia można oglądać na naszym profilu na Facebook.