Ursynów Nocą przełożony

Informujemy, że z rekomendacji Burmistrza Dzielnicy Ursynów m.st Warszawy bieg Ursynów Nocą w ramach 2. etapu Szybkiego Mózgu nie odbędzie się w dniu 11 marca.

Zapraszamy na Ursynów Nocą

Drugi etap Szybkiego Mózgu, czyli Ursynów Nocą już za kilka dni! Prezentujemy najważniejsze szczegóły dotyczące biegu.

Szybki Mózg 2020 rozpoczęty!

Szybki Mózg 2020 rozpoczęty! Ponad 200 osób stanęło na starcie 1 etapu, rozgrywanego w ostatni środowy wieczór.

1. etap Szybkiego Mózgu

Inauguracja Szybkiego Mózgu już w najbliższą środę! Już teraz zapraszamy serdecznie na Starą Ochotę, gdzie odbędzie się 1. etap naszego cyklu.

Nowy rok na obozie w Jagniątkowie.

Kolejny raz liczna grupa zawodników UNTS uczestniczyła w zimowym obozie treningowym w Jagniątkowie. Podczas tego bardzo aktywnego wypoczynku zrealizowano szereg treningów biegowych, wycieczek na nartach, po treningowych sesji rozciągających, nie obyło się bez biegania z mapą i aktywności mających na celu umacnianie więzi klubowych. Był czas na gry i zabawą sylwestrową, rozmowy i wspólne odpoczywanie. W 2020 rok klubowicze weszli z uśmiechem i zapałem do sportowej rywalizacji.

Szybki Mózg
1% na UNTS
Zdjęcia

Po Mistrzostwach

Wczoraj biegiem sztafetowym zakończyły się Mistrzostwa Świata Juniorów. W sumie pięć biegów w ciągu sześciu dni - było to niezłe wyzwanie dla wszystkich uczestników. Po niezwykle udanym biegu klasycznym, w którym nasz Piotrek Parfianowicz wywalczył najlepsze możiwe miejsce, czyli pierwsze, przyszedł czas na pozostałe biegi.

Podczas kwalifikacji biegu średniodystansowego nasi wypadli wyśmienicie, ponieważ Krzysiek Wołowczyk zajął 3. miejsce w swoim półfinale, natomiast Piotrek 4. Niestety tak dobrze nie był już w biegu finałowym, gdyż nasi uplasowali się w ostatniej dziesiątce. Dużo lepiej zaprezentowali się natomiast w piątkowym sprincie, rozgrywanym w samym centrum Hradec Kralove. Piotrek po niezłym biegu zajął bardzo dobre 8. miejsce, natomiast Krzysiek był 16. Podobnie, jak na longu, medal był z zasięgu naszych zawodników, ale zabrakło trochę opanowania i skupienia na trasie.

Bieg sztafetowy to osobna historia - na 1. zmianie w polskiej sztafecie biegał reprezentujący UKS Orientuś Łódź Krzysiek Rzeńca, który przyprowadził sztafetę na dobrym 6. miejscu. Na 2. zmianę wyruszył nasz Krzysiek - po świetnym biegu przybiegł na metę na 3. pozycji i wydawało się, że mając na ostatniej zmianie Piotrka, będziemy bić się o medal. Niestety, kilka błędów na początku trasy wykluczyło nas z walki o podium, a błąd na samej końcówce pozbawił nas szans na miejsce w szóstce, w związku z czym skończyliśmy na mimo wszystko dobrym, 7. miejscu.

Nie da się jednak ukryć, że występy Piotrka i Krzyśka na tegorocznych Mistrzostwach należy uznać za bardzo udane i dobrze rokują na przyszłość. Osiągniętych wyników serdecznie gratulujemy, a za rok w Bułgarii liczymy na jeszcze więcej.

bieg średniodystanowy
bieg sprinterski
bieg sztafetowy

fot. www.jwoc2013.cz

PŁATNOŚCI ONLINE NA NASZEJ STRONIE OBSŁUGUJE