Szybki Mózg 2020 rozpoczęty!

Szybki Mózg 2020 rozpoczęty! Ponad 200 osób stanęło na starcie 1 etapu, rozgrywanego w ostatni środowy wieczór.

1. etap Szybkiego Mózgu

Inauguracja Szybkiego Mózgu już w najbliższą środę! Już teraz zapraszamy serdecznie na Starą Ochotę, gdzie odbędzie się 1. etap naszego cyklu.

Nowy rok na obozie w Jagniątkowie.

Kolejny raz liczna grupa zawodników UNTS uczestniczyła w zimowym obozie treningowym w Jagniątkowie. Podczas tego bardzo aktywnego wypoczynku zrealizowano szereg treningów biegowych, wycieczek na nartach, po treningowych sesji rozciągających, nie obyło się bez biegania z mapą i aktywności mających na celu umacnianie więzi klubowych. Był czas na gry i zabawą sylwestrową, rozmowy i wspólne odpoczywanie. W 2020 rok klubowicze weszli z uśmiechem i zapałem do sportowej rywalizacji.

Startuje Szybki Mózg 2020

Ruszamy z 9. edycją Szybkiego Mózgu! Dziś oficjalnie przedstawiamy wszystkie szczegóły cyklu, w tym terminy, lokalizacje i inne nowości, które na Was czekają. Zapraszamy do lektury!

Podsumowanie sezonu 2019

Listopad dobiega końca a z nim okres odpoczynku, czyli roztrenowanie. UNTS w dniach 16-17.11.2019  zorganizował dla swoich członków wyjazdowe podsumowanie sezonu. Byliśmy w okolicach Kielc, ciesząc się znakomitą pogodą podczas biegów - w sobotę sztafetowego a w niedzielę dystansu klasycznego.

Szybki Mózg
1% na UNTS
Zdjęcia

Regulamin

Odliczanie do UNTS Cup się rozpoczęło. Do zawodów zostały niecałe trzy miesiące, więc my prezentujemy podstawowe informacje o naszych zawodach. Lokalizacja była już wcześniej znana, natomiast teraz wyposażamy Was we wszystkie niezbędne przed zawodami dane.

Kiedy i gdzie?
Jak co roku, UNTS Cup to dwa dni biegania. Pierwszy bieg sprinterski zostanie rozegrany w sobotę 19 października na warszawskim Ursynowie, natomiast drugi bieg średniodystansowy odbędzie się w odległym od Warszawy o 60km Młodzieszynie w niedzielę 20 października. Starty poszczególnych biegów zaplanowane są odpowiednio na godzinę 15:00 w sobotę i 10:00 w niedzielę.

Teren zawodów
Teren biegu sprinterskiego to typowe ursynowskie osiedle ze skomplikowaną i nieregularną zabudową blokową, natomiast bieg średniodystansowy to mieszany las sosnowo-dębowy typowy dla Kampinoskiego Parku Narodowego. W lesie występują liczne wydmy śródlądowe, których przewyższenia względne dochodzą do 25 metrów. Teren biegu średniodystansowego zostanie po raz pierwszy wykorzystany na zawodach w biegu na orientację, więc na wszystkich czekać będzie zupełnie nowa mapa!

Zgłoszenia
Na zawody zgłaszamy się poprzez system zgłoszeniowy na naszej stronie. Szczegóły można poznać w odpowiedniej zakładce, ale najważniejsza jest data 13 października, ponieważ jest to ostatni dzień zgłoszeń, którego nie należy przegapić.

Regulamin
Wszystkie powyższe informacje oraz dużo więcej można znaleźć w Regulaminie zawodów, który jest już publicznie dostępny. Kolejne informacje o zawodach będę się ukazywać na naszej stronie wraz z upływem czasu.

PŁATNOŚCI ONLINE NA NASZEJ STRONIE OBSŁUGUJE