Fun Run Przygoda z mapą - Ursynów

Gorąco zapraszamy na imprezę skierowaną do wszystkich, którzy chcieliby spróbować swoich sił w biegu na orientację! 

Mistrzostwa Ursynowa w sprinterskim bno: informacje i wyniki.

Pragniemy Was serdecznie zaprosić na Mistrzostwa Ursynowa w sprinterskim biegu na orientację - już 23 czerwca!

Mistrzostwa Polski 2021 nocny i średni - zapraszamy na oficjalną stronę!

Zapraszamy na oficjalną stronę organizowanych przez nas MP: http://www.mp2021.pl/

Finał w Powsinie zwieńczył Szybki Mózg 2020!

Finałowym biegiem w Parku Kultury w Powsinie ("Ursynów Nocą") zakończyliśmy cykl Szybki Mózg 2020!

Ursynów Nocą (finał Szybkiego Mózgu) 13 grudnia w Powsinie!

Zaległy, finałowy etap Szybkiego Mózgu odbędzie się w niedzielę 13 grudnia o godzinie 11:00 w Parku Kultury w Powsinie. Prezentujemy najważniejsze szczegóły dotyczące biegu.

Szybki Mózg
1% na UNTS
Zdjęcia

Komunikat SM E5

Znamy już szczegóły ostatniego w tym roku etapu Szybkiego Mózgu. Biegamy za tydzień w środę 25 września w pobliżu Metra Stokłosy na Ursynowie. Tym razem zawody dla kategorii Profesjonalistów i Zuchwałych zostaną rozegrane w formie knock-out sprintu, który jest systemem rywalizacji znanym ze startów w narciarstwie biegowym. W kategorii Początkujących i Dzieci nic się nie zmienia i zawody wyglądają tak, jak do tej pory.

Zasady
Knock-out sprint zostanie rozegrany w dwóch etapach. Najpierw zawodnicy kategorii Profesjonaliści i Zuchwali wystartują w biegu kwalifikacyjnym (start o 18:00), a następnie w biegach finałowych. Rywalizacja będzie odbywać się osobno na trasie Zuchwałych i Profesjonalistów i w każdej z nich wszyscy zgłoszeni zostaną w drodze losowania zostaną podzieleni na dwie grupy kwalifikacyjne, które ścigać się będą na osobnych trasach (o tej samej długości). Pięciu najlepszych zawodników z każdego biegu w kategorii Profesjonalistów awansuje do finału kategorii Profesjonalistów (start 19:15), natomiast pięciu najlepszych zawodników z każdego biegu w kategorii Zuchwałych awansuje do finału kategorii Zuchwałych (start 19:00). Podczas biegu finałowego wygrywa ten, który pierwszy przekroczy linię mety.

Czas startu
Z uwagi na szybko zapadające ciemności czas startu pierwszego zawodnika został przesunięty na 18:00. W dniu zawodów słońce zachodzi około godziny 18:30, więc rekomendujemy wszystkim zabranie oświetlenia na trasę, a na pewno tym, którzy szykują się do startu w biegu finałowym, bo wtedy już na pewno będzie ciemno.

Rekomendacje
W przeciwieństwie do poprzedniego etapu, teren zawodów jest typowo osiedlowy, więc nie będzie "biegania po krzakach i górach". Zalecamy płaskie obuwie przeznaczone do biegania po mieście.

Po biegu
Po zakończeniu biegów finałowych w okolicy godziny 19:45 odbędzie się nagrodzenie najlepszych zawodników klasyfikacji generalnej we wszystkich kategoriach wiekowych oraz zwycięzców knock-out sprintu. Zawodnicy, którzy nie zakwalifikują się do finałów w czasie oczekiwania na dekoracje będą mogli kibicować zmaganiom pozostałych, ponieważ w pobliżu mety zlokalizowany będzie punkt widokowy, na którym zawodnicy pojawiać się będą kilkukrotnie w czasie całego biegu. Do odbioru w Biurze Zwodów będą również szybkomózgowe buffy dla osób, które zaliczyły po 3 starty w 4 pierwszych etapach Szybkiego Mózgu.

Zgłoszenia
Zgłaszać się można tradycyjnie przez nasz system zgłoszeniowy do najbliższej niedzieli włącznie, a potem dla spóźnionych zostają tylko zapisy na miejscu. Zapraszamy!

komunikat techniczny

PŁATNOŚCI ONLINE NA NASZEJ STRONIE OBSŁUGUJE