Fun Run Przygoda z mapą - Ursynów

Gorąco zapraszamy na imprezę skierowaną do wszystkich, którzy chcieliby spróbować swoich sił w biegu na orientację! 

Mistrzostwa Ursynowa w sprinterskim bno: informacje i wyniki.

Pragniemy Was serdecznie zaprosić na Mistrzostwa Ursynowa w sprinterskim biegu na orientację - już 23 czerwca!

Mistrzostwa Polski 2021 nocny i średni - zapraszamy na oficjalną stronę!

Zapraszamy na oficjalną stronę organizowanych przez nas MP: http://www.mp2021.pl/

Finał w Powsinie zwieńczył Szybki Mózg 2020!

Finałowym biegiem w Parku Kultury w Powsinie ("Ursynów Nocą") zakończyliśmy cykl Szybki Mózg 2020!

Ursynów Nocą (finał Szybkiego Mózgu) 13 grudnia w Powsinie!

Zaległy, finałowy etap Szybkiego Mózgu odbędzie się w niedzielę 13 grudnia o godzinie 11:00 w Parku Kultury w Powsinie. Prezentujemy najważniejsze szczegóły dotyczące biegu.

Szybki Mózg
1% na UNTS
Zdjęcia

UNTS tuż za pudłem w IX Pucharze Podlasia w RJnO

Od 20 do 22 września w lasach wokół Supraśla odbywała się kolejna edycja Pucharu Podlasia w RJnO będąca jednocześnie kolejną edycją Klubowych Mistrzostw Polski. Nasz skromny, pięcioosobowy zespół zdołał zająć 4. miejsce w klasyfikacji drużynowej Pucharu. Ola Nitsch walczyła dzielnie ze starszymi koleżankami i dzięki równej jeździe zdołała wskoczyć na najniższy stopień podium w kategorii K14, jej brat Tomek wygrał sprint, ale w mocnym gronie wystarczyło to również raptem na brąz. U weteranów było ciut lepiej: Asia Nitsch wygrała K40, a Tomek zakończył M40 z brązem szczególnie ciesząc się z pokonania odwiecznego rywala na trasie klasyka. Nasz jedyny reprezentant w męskiej elicie, Ludomir Parfianowicz, dzielnie walczył, ale ciut młodsi koledzy postawili wysoko poprzeczkę. Warto jednak wspomnieć o klasyku, gdzie raptem 18 sekund brakło do srebra i pozostało się cieszyć brązem.
Warto również podkreślić miłą atmosferę zawodów mimo ciągłych opadów. Pewnie za rok ruszymy znowu przynajmniej w pięć osób, aby poprawić tegoroczne rezultaty. Zapraszamy innych do spróbowania rowerowej jazdy na orientację!

PŁATNOŚCI ONLINE NA NASZEJ STRONIE OBSŁUGUJE