Fun Run Przygoda z mapą - Ursynów

Gorąco zapraszamy na imprezę skierowaną do wszystkich, którzy chcieliby spróbować swoich sił w biegu na orientację! 

Mistrzostwa Ursynowa w sprinterskim bno: informacje i wyniki.

Pragniemy Was serdecznie zaprosić na Mistrzostwa Ursynowa w sprinterskim biegu na orientację - już 23 czerwca!

Mistrzostwa Polski 2021 nocny i średni - zapraszamy na oficjalną stronę!

Zapraszamy na oficjalną stronę organizowanych przez nas MP: http://www.mp2021.pl/

Finał w Powsinie zwieńczył Szybki Mózg 2020!

Finałowym biegiem w Parku Kultury w Powsinie ("Ursynów Nocą") zakończyliśmy cykl Szybki Mózg 2020!

Ursynów Nocą (finał Szybkiego Mózgu) 13 grudnia w Powsinie!

Zaległy, finałowy etap Szybkiego Mózgu odbędzie się w niedzielę 13 grudnia o godzinie 11:00 w Parku Kultury w Powsinie. Prezentujemy najważniejsze szczegóły dotyczące biegu.

Szybki Mózg
1% na UNTS
Zdjęcia

Mózg zakończony

Finałowym biegiem w pobliżu Metra Stokłosy zakończył się tegoroczny cykl biegów Szybki Mózg. Sam bieg nie był już wliczany do klasyfikacji generalnej i został rozegrany w formie knock-out sprintu, w którym brali udział zawodnicy kategorii Zuchwali i Profesjonaliści. Podczas biegów kwalifikacyjnych zawodnicy zmagali się ze stosunkowo krótkimi, ale dość trudnymi trasami. Dziesięciu najlepszych zawodników z biegów kwalifikacyjnych wzięło udział w biegach finałowych, które odbyły się tuż po 19.

Wśród Zuchwałych zwyciężył Cezary Brandebura, który o kilka sekund wyprzedził 12-letniego Michała Pierzchałę. Na 3. miejscu uplasował się Marcin Gliński, który stoczył na finiszu na zaciętą walkę z Mateuszem Drągowskim i Rafałem Zakrzewskim. Jeszcze bardziej zacięta walka o zwycięstwo była wśród Profesjonalistów, gdzie ostatecznie najlepszy okazał się Piotrek Parfianowicz, przed Kubą Drągowskim i Piotrem Łobodzińskim. W kategorii Dzieci zwyciężył Bartek Kołcun przed Julią Mianowską i Antonim Ostachowskim, natomiast wśród Początkujących wygrał Piotr Jędrusik, 2. był Jacek Jarzyna, a 3. Jan Antonowicz.

Cykl został zakończony, więc chcemy bardzo podziękować za udział wszystkim zawodnikom, bo bez Was tej imprezy by nie było - to Wy jesteście jej częścią i ją tworzycie! Duże podziękowania należą się również naszym partnerom, czyli firmie Kupiec, która podczas każdego etapu raczyła Was różnymi przekąskami oraz firmie Inov-8, dzięki której najlepsi dostali drobne upominki na zakończenie cyklu. Pragniemy również podziękować Dyrektorowi SP322, Panu Tomaszowi Górskiemu, za ugoszczenie nas podczas dzisiejszego etapu - powodzenia na niedzielnym maratonie!

Są już dostępne wyniki, międzyczasy, mapy i zdjęcia z naszych zawodów - to wszystko znajdziecie na podstronie cyklu. Kolejny Szybki Mózg już w przyszłym roku, natomiast od listopada tradycyjnie ruszamy z Warszawa Nocą - 1. etap w środę 20 listopada. Szczegóły całego cyklu pojawią się w najbliższych tygodniach, a po drodze w dniach 19-20 października organizujemy UNTS Cup, czyli dwudniowe zawody, na które również serdecznie zapraszamy!

PŁATNOŚCI ONLINE NA NASZEJ STRONIE OBSŁUGUJE