Szybki Mózg 2020 - klasyfikacja generalna

Mamy już ostateczne rozstrzygnięcia w klasyfikacji generalnej Szybkiego Mózgu 2020! Zapraszamy do zapoznania się z kolejnością zawodników w kategoriach wiekowych.

Finał Szybkiego Mózgu przełożony

Informujemy, że w związku z aktualną sytuacją epidemiologiczną finałowy etap Szybkiego Mózgu, który miał odbyć się w najbliższą środę, 21 października zostaje przełożony w bliżej nieokreśloną przyszłość.

Bulwary zdobyte po raz kolejny!

170 zawodników wzięło wczoraj udział w zaległym 3. etapie tegorocznego Szybkiego Mózgu. Uczestnicy biegali zarówno po Bulwarach Wiślanych, ale też po uliczkach i skwerach Powiśla.

Zapraszamy na Bulwary

Zaległy trzeci etap Szybkiego Mózgu na Bulwarach Wiślanych już w najbliższą środę 7 października! Prezentujemy najważniejsze szczegóły dotyczące biegu.

Udany powrót Szybkiego Mózgu po wakacjach!

Po wakacyjnej przerwie rozegraliśmy wczoraj piąty etap naszego cyklu. Biegaliśmy w okolicach Zamku Ujazdowskiego, Agrykoli i Sejmu RP.

Szybki Mózg
1% na UNTS
Zdjęcia

Zapraszamy do Skaryszewskiego!

Znamy już szczegóły najbliższego etapu Warszawa Nocą! W pewnym sensie będzie to bieg przełomowy, ponieważ po raz pierwszy odbędzie się po wschodniej stronie Wisły - tym razem będziecie biegać w zabytkowym Parku Skaryszewskim. Teren zawodów to ponad jeden kilometr kwadratowy, co oznacza, że będzie to największa mapa, jak do tej pory była wykorzystana podczas naszych zawodów - jest tak duża, że w całości ledwo zmieści się na formacie A3!

Mając tak duży teren zawodów do dyspozycji postanowiliśmy wycisnąć z niego maksimum zabawy i podobnie jak podczas pierwszego etapu proponujemy Wam dość długie trasy:
- Profesjonaliści: 7.9km, 27PK,
- Zuchwali: 5.3km, 17PK,
- Początkujący: 2.5km, 14PK,
- Dzieci: 3.2km, 14PK.
Pamiętajcie, żeby powyższe parametry wziąć pod uwagę podczas zapisów. Co więcej, tym razem będzie to start masowy we wszystkich kategoriach, co oznacza, że zawodnicy poszczególnych kategorii będą startować jednocześnie i ścigać się ramię w ramię. Podczas takiej rywalizacji wygrywa ten, kto pierwszy dobiegnie do mety.

Zgłoszenia internetowe możliwe są tradycyjnie do najbliższej niedzieli, a spóźnialscy oczywiście będą mogli zgłosić się jeszcze na miejscu. Zapraszamy!

komunikat techniczny

Komentarze

  • start masowy

    Jasne, że będą!

    UNTS Warszawa 2013-12-07 22:57
  • start masowy

    Czy będą różne warianty dla uczestników tej samej kategorii, żeby uniknąć tłoku po starcie masowym?

    klisak 2013-12-04 9:53
PŁATNOŚCI ONLINE NA NASZEJ STRONIE OBSŁUGUJE