Szybki Mózg 2020 - klasyfikacja generalna

Mamy już ostateczne rozstrzygnięcia w klasyfikacji generalnej Szybkiego Mózgu 2020! Zapraszamy do zapoznania się z kolejnością zawodników w kategoriach wiekowych.

Finał Szybkiego Mózgu przełożony

Informujemy, że w związku z aktualną sytuacją epidemiologiczną finałowy etap Szybkiego Mózgu, który miał odbyć się w najbliższą środę, 21 października zostaje przełożony w bliżej nieokreśloną przyszłość.

Bulwary zdobyte po raz kolejny!

170 zawodników wzięło wczoraj udział w zaległym 3. etapie tegorocznego Szybkiego Mózgu. Uczestnicy biegali zarówno po Bulwarach Wiślanych, ale też po uliczkach i skwerach Powiśla.

Zapraszamy na Bulwary

Zaległy trzeci etap Szybkiego Mózgu na Bulwarach Wiślanych już w najbliższą środę 7 października! Prezentujemy najważniejsze szczegóły dotyczące biegu.

Udany powrót Szybkiego Mózgu po wakacjach!

Po wakacyjnej przerwie rozegraliśmy wczoraj piąty etap naszego cyklu. Biegaliśmy w okolicach Zamku Ujazdowskiego, Agrykoli i Sejmu RP.

Szybki Mózg
1% na UNTS
Zdjęcia

Lista startowa

Zgłoszenia na najbliższy etap już zamknięte - zapisało się ponad 200 osób, więc szykuje się zacięta rywalizacja o zwycięstwo. Przed zawodami warto przypomnieć kilka najważniejszych szczegółów dotyczących zawodów.

Start masowy
Tym razem bieg odbędzie się na zasadzie startu masowego, co oznacza, że wszyscy zawodnicy startują jednocześnie - Profesjonaliści i Zuchwali ruszają na trasę o godzinie 19:00, natomiast Początkujący i Dzieci o godzinie 19:10. Taki system biegu umożliwia bezpośrednią rywalizację między zawodnikami, ale pamiętajcie o tzw. motylkach. W każdej kategorii występuje kilka wariantów tras, których celem jest odseparowanie od siebie zawodników.

Biuro
W związku ze startem masowym należy pamiętać o odpowiednio wczesnym przyjściu do Biura Zawodów, które będzie czynne od 18:00. Nie zostawiajcie formalności w Biurze na ostatnią chwilę, bo tuż przed 19:00 na pewno będzie tłoczno.

Woda
Park Skaryszewski znany jest z licznych stawów i jeziorek - prosimy unikać niechcianej kąpieli, która ze względu na dość niskie temperatury mogą być umiarkowanie przyjemne. Pamiętajcie również, że kilka mniejszych stawów zostało pozbawionych wody na okres zimowy - przebieganie przez takie stawy jest dozwolone i zostały one na mapie odpowiednio oznaczone symbolem "do przejścia".

Błoto
Dla osób, które nie bywały ostatnimi czasy w Parku Skaryszewskim ważna informacja jest taka, że jest to teren w wielu miejscach dość błotnisty. Wiele ścieżek nie jest tam utwardzonych i w przypadku temperatury powyżej zera (a taka jest prognozowana na środę) może być ślisko, więc warto o tym pamiętać dobierając odpowiednie obuwie.

lista startowa

PŁATNOŚCI ONLINE NA NASZEJ STRONIE OBSŁUGUJE