Szybki Mózg 2020 - klasyfikacja generalna

Mamy już ostateczne rozstrzygnięcia w klasyfikacji generalnej Szybkiego Mózgu 2020! Zapraszamy do zapoznania się z kolejnością zawodników w kategoriach wiekowych.

Finał Szybkiego Mózgu przełożony

Informujemy, że w związku z aktualną sytuacją epidemiologiczną finałowy etap Szybkiego Mózgu, który miał odbyć się w najbliższą środę, 21 października zostaje przełożony w bliżej nieokreśloną przyszłość.

Bulwary zdobyte po raz kolejny!

170 zawodników wzięło wczoraj udział w zaległym 3. etapie tegorocznego Szybkiego Mózgu. Uczestnicy biegali zarówno po Bulwarach Wiślanych, ale też po uliczkach i skwerach Powiśla.

Zapraszamy na Bulwary

Zaległy trzeci etap Szybkiego Mózgu na Bulwarach Wiślanych już w najbliższą środę 7 października! Prezentujemy najważniejsze szczegóły dotyczące biegu.

Udany powrót Szybkiego Mózgu po wakacjach!

Po wakacyjnej przerwie rozegraliśmy wczoraj piąty etap naszego cyklu. Biegaliśmy w okolicach Zamku Ujazdowskiego, Agrykoli i Sejmu RP.

Szybki Mózg
1% na UNTS
Zdjęcia

Park Skaryszewski zdobyty

2. etap Warszawa Nocą należy już do historii. Podczas zawodów, które po raz pierwszy odbyły się na terenie prawobrzeżnej Warszawy na linii startu stanęło ponad 180 osób. W najliczniejszej kategorii Zuchwałych, gdzie wystartowało równo 90 osób, po zaciętej walce na finiszu zwyciężył Krzysztof Urbaniak z KS Spójnia Warszawa, sekundę przed klubowym kolegą - Kasprem Zalewskim. W kategorii Profesjonalistów, na prawie 8-kilometrowej trasie wygrał Kuba Drągowski (OK! Sport Warszawa), który ukończył bieg z czasem nieco ponad 33 minuty. Wśród Początkujących wygrał Sławomir Niedziela z LUKKS Bałtów. Warto wspomnieć, że rywalizacja na tej trasie była wyjątkowo zacięta, ponieważ 5. zawodnik na mecie stracił do zwycięzcy jedynie 6 sekund. U Dzieci najlepszy okazał się Jan Antonowicz z UNTS Warszawa.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy wyników, Dyrekcji Szkoły Podstawowej nr 60 dziękujemy za miłe przyjęcie, Kupcowi za wyśmienity poczęstunek na mecie, a Ratuszowi za finansowe wsparcie naszej imprezy. Na podstronie zawodów możecie już oglądać oficjalne wyniki, międzyczasy, ich analizę, mapy oraz pierwsze zdjęcia z zawodów. Kolejny etap już po Nowym Roku, bo 15 stycznia - już teraz zapraszamy!

Komentarze

 • korekta wyników

  Będzie korekta wyników drugiego etapu Warszawa Nocą - są słowa skruchy i relacje świadków. Także analiza międzyczasów wskazuje na przekraczanie symbolu "nie do przejścia"

  Joanna Parfianowicz 2013-12-13 20:36
 • Rurociąg

  Zgadzam się że ten przebieg mógł wypaczyć wyniki. Ja biegałem czysto obiegając - 56 sekund. Dla porównania - Kuba 24", Ania 26", Fryderyk 32" - wszystkie czasy nierealne do osiągnięcia bez przejścia symbolu nie do przejścia. Z drugiej strony - dość ciemny wydruk mapy zasugerował mi że wszędzie jest zielone nie do przejścia, i na początku myślałem że sam również przechodziłem w innych miejscach tam gdzie nie powinienem

  Karol 2013-12-12 22:51
 • Przepiękny 2 etap

  Domagam się podjęcia zdecydowanych działań wobec osób "rurociągowych" - przebieg ze 114 na 122 miał co najmniej 180m w tym kawałek przez krzaki, więc czasy rzędu 47-50 sekund (nie mówiąc o 24 :) nie są możliwe do osiągnięcia bez przekroczenia symbolu "nie do przejścia".

  Tadziu32167 2013-12-12 12:15
PŁATNOŚCI ONLINE NA NASZEJ STRONIE OBSŁUGUJE