Szybki Mózg 2020 - klasyfikacja generalna

Mamy już ostateczne rozstrzygnięcia w klasyfikacji generalnej Szybkiego Mózgu 2020! Zapraszamy do zapoznania się z kolejnością zawodników w kategoriach wiekowych.

Finał Szybkiego Mózgu przełożony

Informujemy, że w związku z aktualną sytuacją epidemiologiczną finałowy etap Szybkiego Mózgu, który miał odbyć się w najbliższą środę, 21 października zostaje przełożony w bliżej nieokreśloną przyszłość.

Bulwary zdobyte po raz kolejny!

170 zawodników wzięło wczoraj udział w zaległym 3. etapie tegorocznego Szybkiego Mózgu. Uczestnicy biegali zarówno po Bulwarach Wiślanych, ale też po uliczkach i skwerach Powiśla.

Zapraszamy na Bulwary

Zaległy trzeci etap Szybkiego Mózgu na Bulwarach Wiślanych już w najbliższą środę 7 października! Prezentujemy najważniejsze szczegóły dotyczące biegu.

Udany powrót Szybkiego Mózgu po wakacjach!

Po wakacyjnej przerwie rozegraliśmy wczoraj piąty etap naszego cyklu. Biegaliśmy w okolicach Zamku Ujazdowskiego, Agrykoli i Sejmu RP.

Szybki Mózg
1% na UNTS
Zdjęcia

Klasyfikacja generalna

Jeszcze przed Nowym Rokiem udało nam się policzyć klasyfikację generalną Warszawa Nocą po dwóch etapach - zapraszamy do zapoznania się z aktualnymi wynikami! Do Waszej dyspozycji są rezultaty w poszczególnych kategoriach wiekowych oraz wyniki w kategorii OPEN, które pokazują aktualne miejsce wśród wszystkich uczestników naszych zawodow. Dodatkowo stworzyliśmy estymację wyników końcowych, która na podstawie dotychczasowych występów pozwala sprawdzić, czy mamy szansę na poprawę naszego miejsca, czy może jesteśmy skazani na potencjalny spadek w klasyfikacji generalnej.

Kolejny etap już 15 stycznia - tym razem biegać będziemy w po północnej części Warszawy pomiędzy stacjami Metro Marymont i Metro Słodowiec. Start tradycyjnie o 19:00 - tym razem ponownie każdy będzie biegał indywidualnie, bo czeka na Was start interwałowy. Zgłoszenia są już otwarte, więc zapraszamy.

PŁATNOŚCI ONLINE NA NASZEJ STRONIE OBSŁUGUJE