Finał w Powsinie zwieńczył Szybki Mózg 2020!

Finałowym biegiem w Parku Kultury w Powsinie ("Ursynów Nocą") zakończyliśmy cykl Szybki Mózg 2020!

Ursynów Nocą (finał Szybkiego Mózgu) 13 grudnia w Powsinie!

Zaległy, finałowy etap Szybkiego Mózgu odbędzie się w niedzielę 13 grudnia o godzinie 11:00 w Parku Kultury w Powsinie. Prezentujemy najważniejsze szczegóły dotyczące biegu.

Szybki Mózg 2020 - klasyfikacja generalna

Mamy już ostateczne rozstrzygnięcia w klasyfikacji generalnej Szybkiego Mózgu 2020! Zapraszamy do zapoznania się z kolejnością zawodników w kategoriach wiekowych.

Finał Szybkiego Mózgu przełożony

Informujemy, że w związku z aktualną sytuacją epidemiologiczną finałowy etap Szybkiego Mózgu, który miał odbyć się w najbliższą środę, 21 października zostaje przełożony w bliżej nieokreśloną przyszłość.

Bulwary zdobyte po raz kolejny!

170 zawodników wzięło wczoraj udział w zaległym 3. etapie tegorocznego Szybkiego Mózgu. Uczestnicy biegali zarówno po Bulwarach Wiślanych, ale też po uliczkach i skwerach Powiśla.

Szybki Mózg
1% na UNTS
Zdjęcia

MP i PN w RJnO ? 6 medali dla UNTS

Sześcioosobowa drużyna UNTS walczyła dzielnie na Mistrzostwach Dolnego Śląska Rowerowej Jeździe na Orientację odbywających się w lasach wokół Obornik Śląskich. Zdobyliśmy medale Mistrzostw Polski w sprincie oraz Pucharu Najmłodszych. Szczególne brawa dla Oli i Maćka.

Maciek Gromadka po raz kolejny pokazał klasę wygrywając M-21 w każdym z trzech startów, a co najważniejsze zdobywając tytuł Mistrza Polski w RJnO 2016 na dystansie sprinterskim (które to zawody stanowiły drugi etap Mistrzostw Dolnego Śląska). Przy okazji złoty medal trafił też na szyję trenera. A trener, czyli Ludo Parfianowicz dzielnie walczył z ciut młodszymi konkurentami w M-21 w klasyku zajmując 4. miejsce.

Ola Nitsch do swoich trzech medali z Pucharu Najmłodszych w BnO dorzuciła trzy medale PN w RJnO. Tym razem srebrne w średnim i klasyku oraz brąz w sprincie. Ostatni z medali UNTS trafił do Tomka Nitsch, który w M-40 zdobył srebro w sprincie na Mistrzostwach Weteranów kończąc całe zawody na trzecim miejscu.

Zawody były bardzo fajne i warto było przejechać kawałek Polski. Za miesiąc ostatnie zawody CTZ RJnO, tym razem w Poznaniu. Zapraszamy do dołączenia do zespołu.

strona zawodów

PŁATNOŚCI ONLINE NA NASZEJ STRONIE OBSŁUGUJE