Finał w Powsinie zwieńczył Szybki Mózg 2020!

Finałowym biegiem w Parku Kultury w Powsinie ("Ursynów Nocą") zakończyliśmy cykl Szybki Mózg 2020!

Ursynów Nocą (finał Szybkiego Mózgu) 13 grudnia w Powsinie!

Zaległy, finałowy etap Szybkiego Mózgu odbędzie się w niedzielę 13 grudnia o godzinie 11:00 w Parku Kultury w Powsinie. Prezentujemy najważniejsze szczegóły dotyczące biegu.

Szybki Mózg 2020 - klasyfikacja generalna

Mamy już ostateczne rozstrzygnięcia w klasyfikacji generalnej Szybkiego Mózgu 2020! Zapraszamy do zapoznania się z kolejnością zawodników w kategoriach wiekowych.

Finał Szybkiego Mózgu przełożony

Informujemy, że w związku z aktualną sytuacją epidemiologiczną finałowy etap Szybkiego Mózgu, który miał odbyć się w najbliższą środę, 21 października zostaje przełożony w bliżej nieokreśloną przyszłość.

Bulwary zdobyte po raz kolejny!

170 zawodników wzięło wczoraj udział w zaległym 3. etapie tegorocznego Szybkiego Mózgu. Uczestnicy biegali zarówno po Bulwarach Wiślanych, ale też po uliczkach i skwerach Powiśla.

Szybki Mózg
1% na UNTS
Zdjęcia

Finał Szybkiego Mózgu

Prezentujemy wszystkie szczegóły finałowego etapu Szybkiego Mózgu 2015, który już w najbliższą środę, czyli 12 października. Zapraszamy do lektury!

Centrum Zawodów
Baza zawodów zlokalizowana będzie na terenie Centrum Warszawianka, ul. Merliniego 2A. Parkowanie zalecamy na parkingach na terenie Warszawianki (grafika poniżej) lub na parkingach przy ul. Merliniego. Dojazd do samego Centrum Zawodów od ul. Bielawskiej. Poniżej najistotniejsze informacje dotyczące biegu:
1. Termin zgłoszeń upływa w najbliższą niedzielę 9 października o północy.
2. Biuro Zawodów pracuje w godzinach 18:00-19:00. Prosimy wszystkie osoby wypożyczające karty SPORTident o ich odbiór ich do godz. 18:45. Podobnie w przypadku osób, które zakupiły karty SPORTident.
3. Zapisy na bieg w dniu zawodów możliwe są w Biurze tylko w godzinach 18:00-18:45.
4. Osoby, które nie odbiorą swoich kart SPORTident do godziny 18:45 (przez to ich dane nie zdążą być wprowadzone do bazy), będą mogły sczytać swoje wyniki po biegu dopiero po przybiegnięciu wszystkich zawodników.

Start masowy
Podczas biegu finałowego odbędzie się start masowy, czyli wszyscy zawodnicy poszczególnych tras startują jednocześnie - Profesjonaliści i Odważni o 19:00, a Zuchwali i Początkujący o 19:10. Zalecamy nieco wcześniejsze przybycie do Centrum Zawodów, bo przed samym startem może być ciężko się ze wszystkim wyrobić. Zarówno start, jak i meta zlokalizowane będą w bliskim sąsiedztwie Centrum Zawodów, więc nie będzie konieczności dojścia.

Oświetlenie
Przypominamy wszystkim zawodnikom o zabraniu oświetlenia na bieg, ponieważ w terenie zawodów jest wyjątkowo ciemno.

Dekoracja
Po biegu na godzinę 20:10 zaplanowaliśmy wręczenie nagród najlepszym zawodnikom klasyfikacji generalnej Szybkiego Mózgu 2016 w poszczególnych kategoriach wiekowych. Pełne wyniki klasyfikacji znajdziecie tutaj - przypominamy, że ostatni bieg nie wlicza się już do klasyfikacji, ale i tak warto wystartować!

Parametry tras
Długości tras na 5. etap przedstawiają się następująco:
- Początkujący: 1.6km, 8PK
- Odważni: 2.9km, 16PK
- Zuchwali: 4.2km, 19PK
- Profesjonaliści: 6.9km, 29PK

Zapisy
Zapisujemy się do najbliższej niedzieli 9 października do północy. Zgłoszenia są dostępne na podstronie zawodów.

Zapraszamy!

PŁATNOŚCI ONLINE NA NASZEJ STRONIE OBSŁUGUJE