Finał Szybkiego Mózgu 13 grudnia w Powsinie!

Zaległy, finałowy etap Szybkiego Mózgu odbędzie się w niedzielę 13 grudnia o godzinie 11:00 w Parku Kultury w Powsinie. Prezentujemy najważniejsze szczegóły dotyczące biegu.

Szybki Mózg 2020 - klasyfikacja generalna

Mamy już ostateczne rozstrzygnięcia w klasyfikacji generalnej Szybkiego Mózgu 2020! Zapraszamy do zapoznania się z kolejnością zawodników w kategoriach wiekowych.

Finał Szybkiego Mózgu przełożony

Informujemy, że w związku z aktualną sytuacją epidemiologiczną finałowy etap Szybkiego Mózgu, który miał odbyć się w najbliższą środę, 21 października zostaje przełożony w bliżej nieokreśloną przyszłość.

Bulwary zdobyte po raz kolejny!

170 zawodników wzięło wczoraj udział w zaległym 3. etapie tegorocznego Szybkiego Mózgu. Uczestnicy biegali zarówno po Bulwarach Wiślanych, ale też po uliczkach i skwerach Powiśla.

Zapraszamy na Bulwary

Zaległy trzeci etap Szybkiego Mózgu na Bulwarach Wiślanych już w najbliższą środę 7 października! Prezentujemy najważniejsze szczegóły dotyczące biegu.

Szybki Mózg
1% na UNTS
Zdjęcia

Szybki Mózg - finał w Parku Arkadia

Finałowym biegiem na warszawskim Mokotowie zakończyliśmy cykl Szybki Mózg 2016! Tym razem rywalizowaliśmy w biegu ze startu masowego. Na najdłuższej trasie Profesjonalistów bezsprzecznie zwyciężył Piotrek Parfianowicz przed Krzysztofem Wołowczykiem i Ilyą Marchukiem. U Zuchwałych wygrał Kamil Lesisz, na 2. miejscu przybiegła Julia Głowacz, a 3. był Marcel Kajzer. Bardzo zacięta rywalizacja miała miejsce na trasie Początkujących, gdzie zwycięska Filomena Chabiera wyprzedziła drugiego Macieja Lubczyńskiego jedynie o 3 sekundy! 3. miejsce zajął Oskar Drosik ze stratą 5 sekund, a Tosia Mianowska na 4. miejscu przybiegła ze stratą 6 sekund. Niemniej ciekawie było u Odważnych - zwyciężył Paweł Drągowski, 2. miejsce zajął Stanisław Wołek, a 3. była Oliwia Zielińska.

Chcielibyśmy na koniec podziękować wszystkim uczestnikom finałowego etapu Szybkiego Mózgu, a także całego cyklu za udział - to Wy tworzycie te zawody i tą wspaniałą atmosferę! Szybki Mózg zakończony, a tymczasem zapraszamy na nasze kolejne biegi - nasz zimowy cykl Warszawa Nocą startuje 23 listopada, więc więcej informacji na jego temat będziemy publikować w najbliższych dniach!

wyniki

PŁATNOŚCI ONLINE NA NASZEJ STRONIE OBSŁUGUJE