Chcesz dołączyć? Informacje o działaniach i treningach.

Brałeś/brałaś udział w biegu na orientację i spodobało Ci się? Zapraszamy do dołączenia do zajęć i aktywności prowadzonych przez UNTS Warszawa. Na tej stronie będziemy aktualizowali informacje o działaniach skierowanych pod kątem początkujących osób.

Osoby kontaktowe w klubie (odpowiedzą na wszystkie pytania)

 • Joanna Parfianowicz (szkolenie, treningi, członkostwo w UNTS).
  Kontakt: j.parfianowicz@unts.waw.pl, tel. 601072722
   
 • Jan Bednarski 
  Kontakt: janwp2@gmail.com, tel. 695555620 


Treningi dla dzieci (do 14-15 lat)

 • Prowadzący: Julia Mianowska
 • Kontakt: juliamianowska@icloud.com, tel. 697261955
 • Miejsce: SP 96, ul. Sarabandy 16/22 Warszawa
   

Treningi dla starszych 

 • Główny trener: Piotr Parfianowicz
 • Kontakt: o.ppapus@gmail.com
 • Miejsce: SP 96, ul. Sarabandy 16/22 Warszawa, inne umówione miejsca, indywidualny plan treningowy.
   

W najbliższym czasie 

 • 23.10.2021 - Mistrzostwa Mazowsza w biegu na orientację organizowane przez klub Team 360, wszystkie informacje na stronie www.wom2021.team360.pl/node/12110 Aby zgłosić się, należy utworzyć konto na tym portalu.
   
 • 30.10.2021 - bieg na orientację dla początkujących organizowany przez zaprzyjaźniony klub UKS OSiR Góra Kalwaria, wszystkie informacje na stronie www.orienteering.waw.pl/pl/entry/team/1007. Aby zgłosić się, należy utworzyć konto na tym portalu.
   
 • Od listopada - cykl biegów dla początkujących i bardziej zaawansowanych organizowany przez nasz klub - więcej informacji wkrótce tutaj i na facebooku: www.facebook.com/untswarszawa


   

 

Mistrzostwa Mazowsza 2021 - informacje i linki

Pragniemy Was serdecznie zaprosić na Mistrzostwa Mazowsza 2021 - w biegu sprinterskim i klasycznym! Zapraszamy do lektury - prezentujemy najważniejsze szczegóły odnośnie organizowanej przez nas imprezy.

Fun Run Przygoda z mapą - Ursynów

Gorąco zapraszamy na imprezę skierowaną do wszystkich, którzy chcieliby spróbować swoich sił w biegu na orientację! 

Mistrzostwa Ursynowa w sprinterskim bno: informacje i wyniki.

Pragniemy Was serdecznie zaprosić na Mistrzostwa Ursynowa w sprinterskim biegu na orientację - już 23 czerwca!

Mistrzostwa Polski 2021 nocny i średni - zapraszamy na oficjalną stronę!

Zapraszamy na oficjalną stronę organizowanych przez nas MP: http://www.mp2021.pl/

Szybki Mózg
1% na UNTS
Zdjęcia

Finał w Powsinie zwieńczył Szybki Mózg 2020!

W związku z pandemią, ostatni etap Szybkiego Mózgu rozegraliśmy w terenie parkowo - leśnym, co nie przeszkodziło jednak budowniczemu tras na pozostawienie sprinterskiego charakteru zawodów. Inaczej niż w trakcie finałów naszego cyklu w latach ubiegłych, tym razem rywalizowaliśmy ze startu interwałowego. Początkowe fragmenty tras wymagały szybkiego zaadaptowania się do sprinterskiej skali w lesie, a punkty były pochowane głównie w dołkach i nieckach. Następnie zawodnicy przenieśli się do terenu bardziej parkowego, gdzie czekały na nich warianty typu “lewo-prawo”. Autor tras zadbał też o to, żeby przyzwyczajeni do biegania po płaskim Mazowszu biegacze poczuli przewyższenie skarpy Powsińskiej.

Na najdłuższej trasie Profesjonalistów zwyciężył Piotr Parfianowicz (UNTS) przed Dariuszem Sokalskim i Karolem Galiczem. W Zuchwałych wygrał Michał Pierzchała (UNTS), na 2. miejscu przybiegł Krzysztof Wójtowicz (3 sekundy za zwycięzcą), a 3. Był Bartosz Stopczyński. W kategorii Początkujących zwyciężył po raz kolejny w tym roku Józef Owsiak (BKS Wataha), a drugie miejsce zajęła Marianna Muniowska. Na ostatnim miejscu podium stanął Kuba Palak. W Odważnych, z kolei, z prawie minutową przewagą wygrała Antonina Mianowska (UNTS) przed Romanem Lendzioszkiem i trzecią Pauliną Dzwonkowską.

Po biegu, zawodnicy, którzy zajęli czołowe miejsca w klasyfikacji generalnej tegorocznego cyklu mogli odebrać nagrody w biurze zawodów - dziękujemy wszystkim sponsorom za ufundowanie upominków dla najlepszych :)

Chcielibyśmy na koniec podziękować wszystkim uczestnikom finałowego etapu Szybkiego Mózgu, a także całego cyklu za Wasz udział - to Wy tworzycie te zawody i ich wspaniałą atmosferę! Szybki Mózg 2020 zakończony, a my zaczynamy planowanie kolejnej edycji - czekajcie na informacje.

PŁATNOŚCI ONLINE NA NASZEJ STRONIE OBSŁUGUJE