Mistrzostwa Mazowsza - komunikat techniczny, listy startowe, WYNIKI i podsumowanie

Zachęcamy do zapoznania się z komunikatem technicznym, listami startowymi oraz wynikami z Mistrzostw Mazowsza w nocnym i sprinterskim biegu na orientację. 

Mistrzostwa Mazowsza 2020

Pragniemy Was serdecznie zaprosić na Mistrzostwa Mazowsza 2020 - w biegu nocnym i sprinterskim! Zapraszamy do lektury - prezentujemy najważniejsze szczegóły odnośnie organizowanej przez nas imprezy. 

Sprinterskie ściganie na Ursynowie

Szybkomózgowe zmagania na Ursynowie w ramach 4. etapu za nami. Dziękujemy Wam za przybycie i zachowywanie zasad bezpieczeństwa.

4. etap Szybkiego Mózgu - zapraszamy!

4. etap Szybkiego Mózgu startuje w najbliższą środę na Ursynowie. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami.

Powrót Szybkiego Mózgu po pandemii - Mistrzostwa Ursynowa w bno!

Mistrzostwa Ursynowa w biegu na orientację czyli zaległy 2. etap Szybkiego Mózgu 2020 za nami! Dziękujemy Wam za przybycie i stosowanie się do obowiązujących zaleceń.

Szybki Mózg
1% na UNTS
Zdjęcia

MazoviaCup w RJnO - 3 złota dla UNTS

Ośmioosobowa drużyna UNTS bardzo udanie rozpoczęła sezon w rowerowej jeździe na orientację. W kategoriach elitarnych najlepiej zaprezentował się nasz as eksportowy Maciej Gromadka. W obu startach zajął drugie miejsca. Równie dobrze pojechał Ludo Parfianowicz, zajmując miejsca 5-6 w każdym ze swoich trzech startów. Niemniej dobrze pojechali nasi debiutanci na imprezach tej rangi, czyli Grzegorz i Agnieszka Biolikowie zdobywając pierwsze punkty Pucharu Polski dla siebie, jak i w klasyfikacjach drużynowych.

Nagrody i medale udało się wywalczyć rodzinie Nitsch. Ola wygrała K12, Tomek M14, a ja M40 (a łatwo nie było, bo na ostatni etap wyruszałem z 4 minutami straty, a raptem 3 minuty straty do mnie miał mój odwieczny, lokalny rywal Adam Wroniak z Team 360). Asia rozkojarzyła się na ostatnim, dla niej już 46 punkcie tych zawodów i ostatecznie zakończyła K40 na miejscu trzecim.

Zawody były ciekawe, ale i wymagające. Szczególnie rozgrywany po sprincie sobotni klasyk dał wiele wrażeń. Pokonanie dystansu (ok. 33 km w przypadku M40) w ulewie, w bagnistym i piaszczystym terenie był nie lada wyzwaniem dla zawodników i ich rowerów.

Zapraszam wszystkim do dołączenia do naszego zespołu MTBO. W tym roku odbędą się jeszcze 3 rundy Pucharu Polski. A przygodę warto rozpocząć od zawodów Pucharu Warszawy i Mazowsza, więcej szczegółów tutaj.

wyniki

fot.team360.pl

PŁATNOŚCI ONLINE NA NASZEJ STRONIE OBSŁUGUJE