Szybki Mózg wraca po przerwie

Szybki Mózg wraca po wakacyjnej przerwie! 5. etap cyklu odbędzie się w okolicy Zamku Ujazdowskiego już w najbliższą środę.

Klubowe Mistrzostwa Polski UNTS - zapraszamy na oficjalną stronę!

Zapraszamy na oficjalną stronę organizowanych przez nas KMP: runda2.kmp2020.pl

Mistrzostwa Mazowsza - komunikat techniczny, listy startowe, WYNIKI i podsumowanie

Zachęcamy do zapoznania się z komunikatem technicznym, listami startowymi oraz wynikami z Mistrzostw Mazowsza w nocnym i sprinterskim biegu na orientację. 

Mistrzostwa Mazowsza 2020

Pragniemy Was serdecznie zaprosić na Mistrzostwa Mazowsza 2020 - w biegu nocnym i sprinterskim! Zapraszamy do lektury - prezentujemy najważniejsze szczegóły odnośnie organizowanej przez nas imprezy. 

Sprinterskie ściganie na Ursynowie

Szybkomózgowe zmagania na Ursynowie w ramach 4. etapu za nami. Dziękujemy Wam za przybycie i zachowywanie zasad bezpieczeństwa.

Szybki Mózg
1% na UNTS
Zdjęcia

Mariensztat nocą

Znowu padało - tym razem nie był to śnieg, a delikatny deszcz, który powitał uczestników 4. etapu Warszawa Nocą. Wbrew mało zachęcającej pogodzie frekwencja okazała się rekordowa - przyszło Was 210 osób! Najwięcej, bo aż 86 zawodników wystartowało na trasie Zuchwałych, gdzie zwyciężył 13-letni Michał Pierzchała, pokonując o niecałe 30 sekund Piotra Polowczyka. 3. miejsce ze stratą ponad dwóch minut zajął Kamil Lesisz. Wśród Początkujących najlepiej wypadł Jan Wiśniewski, który o niecałą minutę pokonał Adama Parfianowicza, natomiast Aleksandra Kopeć, która uplasowała się na 3. pozycji ukończyła bieg ze startą ponad siedmiu minut. Na trasie Dzieci całe podium obstawił UKS Kusy Warszawa w składzie - Julia Głowacz, Igor Byczkowski i Zuzanna Dolińska. U Profesjonalistów dość niespodziewanie zwyciężył inny przedstawiciel UKS Kusy - Karol Galicz, który o 15 sekund pokonał Krzysztofa Wołowczyka i o 32 sekundy Kamila Anca, czym zapewnił sobie zwycięstwo w klasyfikacji generalnej. Faworyci, czyli Piotrek Łobodziński i Parfianowicz zaliczyli popularnego NKLa podbijając błędny ostatni PK - trzeba być czujnym do samego końca.

Możecie oglądać już mapy z zawodów, wyniki oraz międzyczasy, a do Waszej dyspozycji jest również RouteGadget i analiza międzyczasów. Warto także obejrzeć powtórkę ze zmagań chłopaków, którzy biegali z odbiornikami GPS - z uwagi na gęstą zabudowę przebiegi czasem są umiarkowanie dokładne, natomiast można łatwo przeanalizować warianty, które poszczególni zawodnicy wybierali. Kilka pierwszych zdjęć Piotrka Dymusa przedstawiamy poniżej, natomiast spodziewajcie się ich więcej w najbliższym czasie - będziemy Was informować, jak tylko się pojawią. I oczywiście można się już zapisywać na ostatni etap na Ursynowie - biegamy dokładnie za miesiąc, czyli 12 marca!

PŁATNOŚCI ONLINE NA NASZEJ STRONIE OBSŁUGUJE