Szybki Mózg wraca po przerwie

Szybki Mózg wraca po wakacyjnej przerwie! 5. etap cyklu odbędzie się w okolicy Zamku Ujazdowskiego już w najbliższą środę.

Klubowe Mistrzostwa Polski UNTS - zapraszamy na oficjalną stronę!

Zapraszamy na oficjalną stronę organizowanych przez nas KMP: runda2.kmp2020.pl

Mistrzostwa Mazowsza - komunikat techniczny, listy startowe, WYNIKI i podsumowanie

Zachęcamy do zapoznania się z komunikatem technicznym, listami startowymi oraz wynikami z Mistrzostw Mazowsza w nocnym i sprinterskim biegu na orientację. 

Mistrzostwa Mazowsza 2020

Pragniemy Was serdecznie zaprosić na Mistrzostwa Mazowsza 2020 - w biegu nocnym i sprinterskim! Zapraszamy do lektury - prezentujemy najważniejsze szczegóły odnośnie organizowanej przez nas imprezy. 

Sprinterskie ściganie na Ursynowie

Szybkomózgowe zmagania na Ursynowie w ramach 4. etapu za nami. Dziękujemy Wam za przybycie i zachowywanie zasad bezpieczeństwa.

Szybki Mózg
1% na UNTS
Zdjęcia

Zwycięzcy Warszawa Nocą 2013

Znamy już zwycięzców klasyfikacji generalnej Warszawa Nocą 2013! W dotychczasowych czterech etapach naszego zimowego cyklu wystartowało ponad 350 osób, więc konkurencja była spora. Pełne wyniki możecie znaleźć tradycyjnie na stronie ERGO, a poniżej krótki komentarz Janka Kasei podsumowujący wyniki końcowe w poszczególnych kategoriach wiekowych:

Jako, że Centrum Biegowe ERGO czuwa nad klasyfikacją generalną (ze szczególnym zwróceniem uwagi na klasyfikację w kategoriach wiekowych, w których to wygrywa się bony do naszego sklepu) przygotowałem mały raport - co zmieniło się od poprzedniego etapu w najlepszych trójkach w poszczególnych kategoriach.

W wielu kategoriach wszystko było jasne już po poprzednim etapie, jednak były też takie kategorie, w których śledziliśmy pojedynki sportowe zawodników... teraz wiemy, kto w nich zwyciężył!
K20 - zgodnie z naszą estymacją Monika Gajda zwyciężyła w tej kategorii, pojawiając się na starcie zepchnęła z najwyższego stopnia podium Karolinę Pacek, natomiast Natalia Najman z 5. miejsca dołączyła do trójki najlepszych.
K30 - skład podium bez zmian - zwyciężyła Agnieszka Biolik, a jedynie panie Agata Kulicka i Magdalena Gruziel zamieniły się miejscami.
KM10 - w tej kategorii pod nieobecność rywali najbardziej zyskał Kuba Janik, który rzutem na taśmę awansował z 6. miejsca na najniższy stopień podium.
M16 - tutaj nastąpiła zmiana lidera. Kamil Anc ustąpił zwycięzcy całego cyklu Krzyśkowi Wołowczykowi. Natomiast brat Mistrza Warszawy Nocą 2013 (Wołowczyk Michał) wypchnął z podium nieobecnego Fryderyka Pryjmę, który tym samym bonów do ERGO nie wygra ;)
M30 - po poprzednim etapie na 1. miejscu mieliśmy dwóch panów ex aqueo. Finalnie Krzysiek Lisak jednak poprawił swoją zdobycz punktową i wygrał z Konradem Bartnikiem pod jego nieobecność. Natomiast Jędrzej Gąsiorowski wskoczył na 3. miejsce z 4. pozycji i tym samym wypchnął Marcina Miśkiewicza ze strefy medalowej.
M40 - lider bez zmian, natomiast "nasz człowiek" - Michał Stępniak - w bezpośredniej walce na 4. etapie wygrał ze statystycznie lepszym rywalem Rafałem Mianowskim z UNTS i finalnie zdobył 2. miejsce w swojej kategorii!

Wszystkim zawodnikom, którym udało się załapać do klasyfikacji generalnej - gratulujemy, a szczególnie tym, którzy uplasowali się w najlepszych trójkach w poszczególnych kategoriach wiekowych. Dziękujemy Centrum Biegowemu ERGO za wsparcie w prowadzeniu rankingu oraz za cenne nagrody, które wręczymy najlepszym na najbliższym etapie na Ursynowie. Biegamy już 12 marca w rejonie pomiędzy Metrem Ursynów i Stokłosy. Zapisy są otwarte, więc zachęcamy do zgłaszania się!

fot. Piotr Dymus

PŁATNOŚCI ONLINE NA NASZEJ STRONIE OBSŁUGUJE