Szybki Mózg wraca po przerwie

Szybki Mózg wraca po wakacyjnej przerwie! 5. etap cyklu odbędzie się w okolicy Zamku Ujazdowskiego już w najbliższą środę.

Klubowe Mistrzostwa Polski UNTS - zapraszamy na oficjalną stronę!

Zapraszamy na oficjalną stronę organizowanych przez nas KMP: runda2.kmp2020.pl

Mistrzostwa Mazowsza - komunikat techniczny, listy startowe, WYNIKI i podsumowanie

Zachęcamy do zapoznania się z komunikatem technicznym, listami startowymi oraz wynikami z Mistrzostw Mazowsza w nocnym i sprinterskim biegu na orientację. 

Mistrzostwa Mazowsza 2020

Pragniemy Was serdecznie zaprosić na Mistrzostwa Mazowsza 2020 - w biegu nocnym i sprinterskim! Zapraszamy do lektury - prezentujemy najważniejsze szczegóły odnośnie organizowanej przez nas imprezy. 

Sprinterskie ściganie na Ursynowie

Szybkomózgowe zmagania na Ursynowie w ramach 4. etapu za nami. Dziękujemy Wam za przybycie i zachowywanie zasad bezpieczeństwa.

Szybki Mózg
1% na UNTS
Zdjęcia

Finał na Ursynowie!

Prezentujemy wszystkie szczegóły finałowego etapu Warszawa Nocą 2013 - nasz zimowy cykl kończymy w najbliższą środę 12 marca na Ursynowie. Najważniejsze informacje poniżej, a pełne informacje możecie znaleźć w komunikacie technicznym.

Co jest w planie?
Bieg finałowy nie jest wliczany do klasyfikacji generalnej Warszawa Nocą - tutaj wszystko jest jasne od ostatniego etapu na Mariensztacie. Ci mniej zorientowani mogą znaleźć wyniki klasyfikacji generalnej tutaj. Dlaczego warto więc przyjechać na Ursynów? Startujemy punktualnie o 19:00 (Profesjonaliści i Początkujący) lub o 19:10 (Zuchwali i Dzieci), a po biegu odbędzie się dekoracja najlepszych zawodników Warszawa Nocą.

Znowu długo
Tak, na zakończenie cyklu znów serwujemy Wam długie trasy - Profesjonaliści mają do pokonania 7km, Zuchwali około 5.5km, Początkujący niecałe 2km, a Dzieci 3km trasy. Zapowiada się naprawdę ciekawy bieg ze startu masowego, gdzie liczyć się będzie bezpośrednia rywalizacja między zawodnikami. Nie zapominajcie o systemie separacji zawodników na trasie, czyli tzw. motylkach, które na pewno zostaną zastosowane - pamiętajcie, aby potwierdzać PK w takiej kolejności, w jakiej macie je oznaczone na swojej mapie!

GPS-tracking
Po raz kolejny będziemy śledzili kilkunastu wybranych zawodników na trasie Profesjonalistów za pomocą odbiorników GPS. Będzie to dobra okazja dla znajomych i bliskich, aby oglądali Wasz występ na żywo nie wychodząc z domu (oczywiście zachęcamy również do kibicowania na miejscu). Lista osób, którym przydzielimy odbiorniki zostanie opublikowana razem z listami startowymi na początku przyszłego tygodnia.

Nagrody
Po zakończeniu biegu około godziny 20:15 nastąpi wspomniane już wręczenie nagród dla najlepszych trzech zawodniczek i zawodników ze wszystkich kategorii wiekowych. Czekają na Was cenne bony na zakupy w Centrum Biegowym ERGO, smakowite upominki od Kupca i firmy Motip oraz vouchery na darmowy start w Kraków City Race.

Zgłoszenia
Tradycyjnie zgłaszamy się do najbliższej niedzieli przez naszą stronę lub przed samymi zawodami w Biurze Zawodów (opcja dla spóźnialskich, wpisowe wyższe o 5PLN). Zapraszamy!

PŁATNOŚCI ONLINE NA NASZEJ STRONIE OBSŁUGUJE