Szybki Mózg wraca po przerwie

Szybki Mózg wraca po wakacyjnej przerwie! 5. etap cyklu odbędzie się w okolicy Zamku Ujazdowskiego już w najbliższą środę.

Klubowe Mistrzostwa Polski UNTS - zapraszamy na oficjalną stronę!

Zapraszamy na oficjalną stronę organizowanych przez nas KMP: runda2.kmp2020.pl

Mistrzostwa Mazowsza - komunikat techniczny, listy startowe, WYNIKI i podsumowanie

Zachęcamy do zapoznania się z komunikatem technicznym, listami startowymi oraz wynikami z Mistrzostw Mazowsza w nocnym i sprinterskim biegu na orientację. 

Mistrzostwa Mazowsza 2020

Pragniemy Was serdecznie zaprosić na Mistrzostwa Mazowsza 2020 - w biegu nocnym i sprinterskim! Zapraszamy do lektury - prezentujemy najważniejsze szczegóły odnośnie organizowanej przez nas imprezy. 

Sprinterskie ściganie na Ursynowie

Szybkomózgowe zmagania na Ursynowie w ramach 4. etapu za nami. Dziękujemy Wam za przybycie i zachowywanie zasad bezpieczeństwa.

Szybki Mózg
1% na UNTS
Zdjęcia

Bieg Chomiczówki

Wczoraj liczna grupka naszych miała przyjemność wziąć udział w inauguracji nowego cyklu nocnego biegania na orientację w lesie, czyli Nocnej Mili. Jak się okazało, nasi zawodnicy stanowili prawie połowę wszystkich startujących. Nie oznacza to bynajmniej, że było źle! Wręcz przeciwnie - nocne bieganie po zachodniej części Lasu Młocińskiego okazało się bardzo przyjemne i dość wymagające ze względu na duże pokłady śniegu pod nogami. Wyników i map niestety jeszcze nie ma, ale jeśli się ukażą, to będzie można je znaleźć tutaj.

Dziś z kolei mała grupka naszych przerzuciła się z lasu na asfalt i wystartowała w biegach na warszawskiej Chomiczówce. Piotrek i Krzysiek startowali w Biegu o Puchar Bielan na dystansie 5km, gdzie zajęli odpowiednio trzecie i czwarte miejsce z doskonałymi czasami 16'18 i 16'43 na atestowanej trasie. W dłuższym Biegu Chomiczówki na 15km brylował przede wszystkim Maciek Grabowski, który wzniósł się na wyżyny swoich prawie weterańskich możliwości. 22. miejsce w stawce ponad 1000 zawodników i czas 55'35 to wynik co najmniej dobry! Reszta została przyćmiona występem Maćka, więc pisać o nich nie warto.

wyniki 5km
wyniki 15km

PŁATNOŚCI ONLINE NA NASZEJ STRONIE OBSŁUGUJE