Szybki Mózg wraca po przerwie

Szybki Mózg wraca po wakacyjnej przerwie! 5. etap cyklu odbędzie się w okolicy Zamku Ujazdowskiego już w najbliższą środę.

Klubowe Mistrzostwa Polski UNTS - zapraszamy na oficjalną stronę!

Zapraszamy na oficjalną stronę organizowanych przez nas KMP: runda2.kmp2020.pl

Mistrzostwa Mazowsza - komunikat techniczny, listy startowe, WYNIKI i podsumowanie

Zachęcamy do zapoznania się z komunikatem technicznym, listami startowymi oraz wynikami z Mistrzostw Mazowsza w nocnym i sprinterskim biegu na orientację. 

Mistrzostwa Mazowsza 2020

Pragniemy Was serdecznie zaprosić na Mistrzostwa Mazowsza 2020 - w biegu nocnym i sprinterskim! Zapraszamy do lektury - prezentujemy najważniejsze szczegóły odnośnie organizowanej przez nas imprezy. 

Sprinterskie ściganie na Ursynowie

Szybkomózgowe zmagania na Ursynowie w ramach 4. etapu za nami. Dziękujemy Wam za przybycie i zachowywanie zasad bezpieczeństwa.

Szybki Mózg
1% na UNTS
Zdjęcia

Walka w śniegu

Niezwykle ciężkie warunki czekały dziś na zawodników startujących w kolejnej odsłonie Zimowych Biegów Górskich w Falenicy. Głęboka warstwa śniegu, który z każdym okrążeniem stawał się coraz bardziej kopny znacząco wpłynęły na osiągane z biegu czasy. O ile dwa tygodnie temu najszybsi zawodnicy pokonali trasę niecałych 10km w czasie poniżej 35 minut, to dziś zajęło im to około 6-7 minut dłużej. Tradycyjnie już bardzo dobrze spisał się Piotrek, który zajął 2. miejsce z czasem 43'10 minut. Dobrze wypadł również Krzysiek, który stracił do Papusia około 2 minuty, ale uplasował się również w czołówce.

Odnośnie Zimowych Biegów Górskich w Falenicy to warto jeszcze wspomnieć, że w tym roku po raz pierwszy rozgrywana jest tam również, oprócz klasyfikacji indywidualnej, klasyfikacja zespołowa. Okazuje się, że UNTS Warszawa zwyciężył w tej klasyfikacji w biegu 2. i 3., co przy dobrych występach w kolejnych edycjach powinno pozwolić nam wygrać klasyfikację generalną.

wyniki

PŁATNOŚCI ONLINE NA NASZEJ STRONIE OBSŁUGUJE