Szybki Mózg wraca po przerwie

Szybki Mózg wraca po wakacyjnej przerwie! 5. etap cyklu odbędzie się w okolicy Zamku Ujazdowskiego już w najbliższą środę.

Klubowe Mistrzostwa Polski UNTS - zapraszamy na oficjalną stronę!

Zapraszamy na oficjalną stronę organizowanych przez nas KMP: runda2.kmp2020.pl

Mistrzostwa Mazowsza - komunikat techniczny, listy startowe, WYNIKI i podsumowanie

Zachęcamy do zapoznania się z komunikatem technicznym, listami startowymi oraz wynikami z Mistrzostw Mazowsza w nocnym i sprinterskim biegu na orientację. 

Mistrzostwa Mazowsza 2020

Pragniemy Was serdecznie zaprosić na Mistrzostwa Mazowsza 2020 - w biegu nocnym i sprinterskim! Zapraszamy do lektury - prezentujemy najważniejsze szczegóły odnośnie organizowanej przez nas imprezy. 

Sprinterskie ściganie na Ursynowie

Szybkomózgowe zmagania na Ursynowie w ramach 4. etapu za nami. Dziękujemy Wam za przybycie i zachowywanie zasad bezpieczeństwa.

Szybki Mózg
1% na UNTS
Zdjęcia

Narciarskie szlify

W miniony weekend nieliczna dwuosobowa reprezentacja naszego klubu postanowiła spróbować swoich sił w Mistrzostwach Warszawy i Mazowsza w NBnO w Woli Aleksandra. Warunki do jazdy były bardzo dobre - temperatura -10 stopni, 30cm śniegu. Pozwalało to na tworzenie własnych śladów do punktów kontrolnych, co często było najlepszym wariantem. W rezultacie już po drugiej pętelce ciężko było się połapać, które ze ścieżek widocznych w terenie są zaznaczone na mapie, ale urozmaicona rzeźba terenu ułatwiała nawigowanie. Polecam wszystkim próbę swoich sił w NBnO - jest to wspaniała zabawa i urozmaicenie monotonii zimowych treningów!

Żródło: www.orienteering.waw.pl | Autor: Rafał Zaworonek

wyniki
zdjęcia
mapy

PŁATNOŚCI ONLINE NA NASZEJ STRONIE OBSŁUGUJE