3. etap Szybkiego Mózgu przełożony

Informujemy, że z powodu wciąż trwającej pandemii oraz obowiązujących obostrzeń 3. etap Szybkiego Mózgu jest przełożony i nie odbędzie się w dniu 20 maja.

Ursynów Nocą przełożony

Informujemy, że z rekomendacji Burmistrza Dzielnicy Ursynów m.st Warszawy bieg Ursynów Nocą w ramach 2. etapu Szybkiego Mózgu nie odbędzie się w dniu 11 marca.

Zapraszamy na Ursynów Nocą

Drugi etap Szybkiego Mózgu, czyli Ursynów Nocą już za kilka dni! Prezentujemy najważniejsze szczegóły dotyczące biegu.

Szybki Mózg 2020 rozpoczęty!

Szybki Mózg 2020 rozpoczęty! Ponad 200 osób stanęło na starcie 1 etapu, rozgrywanego w ostatni środowy wieczór.

1. etap Szybkiego Mózgu

Inauguracja Szybkiego Mózgu już w najbliższą środę! Już teraz zapraszamy serdecznie na Starą Ochotę, gdzie odbędzie się 1. etap naszego cyklu.

Szybki Mózg
1% na UNTS
Zdjęcia

Za tydzień Pepsi Arena!

Mamy dobre wieści dla wszystkich startujących w Szybkim Mózgu. Zapisy trwają, a na listach już ponad 60 osób zgłoszonych. Prezentujemy komunikat techniczny, a w nim garść szczegółów na temat biegu. Centrum Zawodów będzie zlokalizowane w MDK przy ul. Łazienkowskiej, gdzie od godziny 18:00 będzie można odbierać pakiety startowe. Warto pamiętać, że nowością podczas tej edycji Szybkiego Mózgu są numery startowe, które będą wydawane podczas weryfikacji zawodników w Biurze Zawodów.

Zapisy na bieg trwają do niedzieli włącznie. Przypominamy, że osoby, które dokonają zgłoszenia w terminie, a nie opłacą udziału w zawodach, nie zostaną uwzględnione na listach startowych. W takim przypadku pozostaje opcja zgłoszenia w dniu biegu w Biurze Zawodów, ale należy pamiętać, że liczba miejsc jest ograniczona do 10 osób na każdej trasie (Profesjonaliści, Zuchwali, Początkujący i Dzieci).

zgłoszenia
lista zgłoszonych na E1
lista zgłoszonych na wszystkie etapy
komunikat techniczny
regulamin

PŁATNOŚCI ONLINE NA NASZEJ STRONIE OBSŁUGUJE