Szybki Mózg powraca!

Drugi etap Szybkiego Mózgu, czyli zaległe Mistrzostwa Ursynowa w biegu na orientację już we wtorek 9 czerwca! Prezentujemy najważniejsze szczegóły dotyczące biegu.

3. etap Szybkiego Mózgu przełożony

Informujemy, że z powodu wciąż trwającej pandemii oraz obowiązujących obostrzeń 3. etap Szybkiego Mózgu jest przełożony i nie odbędzie się w dniu 20 maja.

Mistrzostwa Ursynowa w biegu na orientację przełożone

Informujemy, że z rekomendacji Burmistrza Dzielnicy Ursynów m.st Warszawy Mistrzostwa Ursynowa w biegu na orientację rozgrywane  w ramach 2. etapu Szybkiego Mózgu nie odbędą się w dniu 11 marca.

Zapraszamy na Mistrzostwa Ursynowa w biegu na orientację!

Drugi etap Szybkiego Mózgu, czyli Mistrzostwa Ursynowa w biegu na orientację już za kilka dni! Prezentujemy najważniejsze szczegóły dotyczące biegu.

Szybki Mózg 2020 rozpoczęty!

Szybki Mózg 2020 rozpoczęty! Ponad 200 osób stanęło na starcie 1 etapu, rozgrywanego w ostatni środowy wieczór.

Szybki Mózg
1% na UNTS
Zdjęcia

Słowacki weekend

Ponad 30-osobowa ekipa z naszego klubu wystartowała w miniony weekend na słowackich zawodach CESOM. Sobotni bieg sprinterski został rozegrany w zabytkowej części Bratysławy, która składała się ze Starego Miasta i wzgórza zamkowego. Teren bardzo ciekawy, jednak w mojej subiektywnej opinii, jego duże możliwości nie zostały w 100% wykorzystane. Utracone na sprincie w sobotę korzyści, w niedzielę wykorzystane zostać nie mogły, ponieważ teren zawodów tego dnia do wymagających nie należał. Mimo to, długie trasy i wiosenna pogoda dały w kość.

Tradycyjnie niektórzy z naszej ekipy wypadło bardzo dobrze. Michał Pierzchała zajął w klasyfikacji generalnej 3. miejsce w kategorii M12, natomiast Bartek Kołcun ukończył zawody na również bardzo dobrym 8. miejscu. W M18 ze sporą przewagą zwyciężył Krzysztof Wołowczyk, a Kamil Anc był 8. Wyśmienicie spisał się Piotrek Parfianowicz zajmując 2. miejsce w silnie obsadzonej kategorii męskiej elity. W kategorii dziecięcej N Jaś Antonowicz zajął 2. miejsce. Nasze najlepsze dziewczyny w K12, Julia Mianowska i Alicja Staszak, uplasowały się odpowednio na 4. i 5. miejscu. Dobre 3. miejsce w kategorii W21BR zajęła powracająca do wielkiej formy Anna Filaber, a w kategorii seniorek wyśmienicie spisała się Monika Gajda zajmując 8. miejsce w klasyfikacji generalnej. Warto dodać, że Monika, dzięki doskonałym występom na Słowacji, zakwalifikowała się do reprezentacji Polski na World Games, czyli Igrzyska Sportów nieolimpijskich, które odbędą się w sierpniu bieżącego roku w Kolumbii.

wyniki

PŁATNOŚCI ONLINE NA NASZEJ STRONIE OBSŁUGUJE