3. etap Szybkiego Mózgu przełożony

Informujemy, że z powodu wciąż trwającej pandemii oraz obowiązujących obostrzeń 3. etap Szybkiego Mózgu jest przełożony i nie odbędzie się w dniu 20 maja.

Ursynów Nocą przełożony

Informujemy, że z rekomendacji Burmistrza Dzielnicy Ursynów m.st Warszawy bieg Ursynów Nocą w ramach 2. etapu Szybkiego Mózgu nie odbędzie się w dniu 11 marca.

Zapraszamy na Ursynów Nocą

Drugi etap Szybkiego Mózgu, czyli Ursynów Nocą już za kilka dni! Prezentujemy najważniejsze szczegóły dotyczące biegu.

Szybki Mózg 2020 rozpoczęty!

Szybki Mózg 2020 rozpoczęty! Ponad 200 osób stanęło na starcie 1 etapu, rozgrywanego w ostatni środowy wieczór.

1. etap Szybkiego Mózgu

Inauguracja Szybkiego Mózgu już w najbliższą środę! Już teraz zapraszamy serdecznie na Starą Ochotę, gdzie odbędzie się 1. etap naszego cyklu.

Szybki Mózg
1% na UNTS
Zdjęcia

Nagrody od ERGO!

Dobra informacja dla wszystkich, którzy zapisali się na 1. etap Szybkiego Mózgu, a także dla tych, którzy dopiero planują się zapisać. Oprócz tego, że walczycie o jak najlepsze miejsca w klasyfikacji generalnej, tym razem dodatkowo będziecie mieli szansę powalczyć o nagrody ufundowane przez Centrum Biegowe ERGO! Zamierzamy nagrodzić trzy najlepsze kobiety i trzech najlepszych mężczyzn na każdej z tras (Profesjonaliści, Zuchwali, Początkujący i Dzieci), w sumie aż 24 osoby. Dodatkowo przewidzieliśmy specjalną nagrodę dla osoby, która zajmie 13. miejsce w kategorii Początkujących! Nagrodzenie najlepszych zawodników 1. etapu nastąpi po tym, jak będziemy znali wyniki zwycięzców na wszystkich trasach, czy prawdopodobnie około godziny 20:15.

PŁATNOŚCI ONLINE NA NASZEJ STRONIE OBSŁUGUJE