Szybki Mózg 2020 rozpoczęty!

Szybki Mózg 2020 rozpoczęty! Ponad 200 osób stanęło na starcie 1 etapu, rozgrywanego w ostatni środowy wieczór.

1. etap Szybkiego Mózgu

Inauguracja Szybkiego Mózgu już w najbliższą środę! Już teraz zapraszamy serdecznie na Starą Ochotę, gdzie odbędzie się 1. etap naszego cyklu.

Nowy rok na obozie w Jagniątkowie.

Kolejny raz liczna grupa zawodników UNTS uczestniczyła w zimowym obozie treningowym w Jagniątkowie. Podczas tego bardzo aktywnego wypoczynku zrealizowano szereg treningów biegowych, wycieczek na nartach, po treningowych sesji rozciągających, nie obyło się bez biegania z mapą i aktywności mających na celu umacnianie więzi klubowych. Był czas na gry i zabawą sylwestrową, rozmowy i wspólne odpoczywanie. W 2020 rok klubowicze weszli z uśmiechem i zapałem do sportowej rywalizacji.

Startuje Szybki Mózg 2020

Ruszamy z 9. edycją Szybkiego Mózgu! Dziś oficjalnie przedstawiamy wszystkie szczegóły cyklu, w tym terminy, lokalizacje i inne nowości, które na Was czekają. Zapraszamy do lektury!

Podsumowanie sezonu 2019

Listopad dobiega końca a z nim okres odpoczynku, czyli roztrenowanie. UNTS w dniach 16-17.11.2019  zorganizował dla swoich członków wyjazdowe podsumowanie sezonu. Byliśmy w okolicach Kielc, ciesząc się znakomitą pogodą podczas biegów - w sobotę sztafetowego a w niedzielę dystansu klasycznego.

Szybki Mózg
1% na UNTS
Zdjęcia

Maciek 8. na sprincie

Dzisiejszym startem na dystansie sprinterskim rozpoczęły się Mistrzostwa Europy w Rowerowej Jeździe na Orientację, w tym roku rozgrywane są w Polsce w Zamościu i okolicy, które jeszcze tydzień temu gościły biegaczy. Zawodnicy ścigający się na rowerach na sprincie walczyli o tytuł Mistrza Europy w mieście Krasnobród.

W zawodach startuje nasz jedyny przedstawiciel, czyli Maciek Gromadka, który bardzo dobrze zaprezentował się podczas dzisiejszego startu. Wymagającą trasę o długości ponad 10km pokonał z czasem równo 25 minut, co dało naszemu zawodnikowi świetne 8. miejsce w kategorii seniorów! Zwycięzca, Fin Jussi Laurila, pokonał trasę w czasie 23'57, 2. miejsce zajął Rosjanin Ruslan Gritsan z czasem 24'17, natomiast 3. miejsce zajął kolejny Fin - Juuso Jutila z czasem 24'22. Wyniki zmagań Pań zostały anulowane ze względu na błędy organizatora i zostaną powtórzone w czwartek. Jutro dystans średni - trzymamy kciuki dalej!

wyniki

PŁATNOŚCI ONLINE NA NASZEJ STRONIE OBSŁUGUJE