Ursynów Nocą przełożony

Informujemy, że z rekomendacji Burmistrza Dzielnicy Ursynów m.st Warszawy bieg Ursynów Nocą w ramach 2. etapu Szybkiego Mózgu nie odbędzie się w dniu 11 marca.

Zapraszamy na Ursynów Nocą

Drugi etap Szybkiego Mózgu, czyli Ursynów Nocą już za kilka dni! Prezentujemy najważniejsze szczegóły dotyczące biegu.

Szybki Mózg 2020 rozpoczęty!

Szybki Mózg 2020 rozpoczęty! Ponad 200 osób stanęło na starcie 1 etapu, rozgrywanego w ostatni środowy wieczór.

1. etap Szybkiego Mózgu

Inauguracja Szybkiego Mózgu już w najbliższą środę! Już teraz zapraszamy serdecznie na Starą Ochotę, gdzie odbędzie się 1. etap naszego cyklu.

Nowy rok na obozie w Jagniątkowie.

Kolejny raz liczna grupa zawodników UNTS uczestniczyła w zimowym obozie treningowym w Jagniątkowie. Podczas tego bardzo aktywnego wypoczynku zrealizowano szereg treningów biegowych, wycieczek na nartach, po treningowych sesji rozciągających, nie obyło się bez biegania z mapą i aktywności mających na celu umacnianie więzi klubowych. Był czas na gry i zabawą sylwestrową, rozmowy i wspólne odpoczywanie. W 2020 rok klubowicze weszli z uśmiechem i zapałem do sportowej rywalizacji.

Szybki Mózg
1% na UNTS
Zdjęcia

Podsumowanie sezonu 2019

Listopad dobiega końca a z nim okres odpoczynku, czyli roztrenowanie. UNTS w dniach 16-17.11.2019  zorganizował dla swoich członków wyjazdowe podsumowanie sezonu. Byliśmy w okolicach Kielc, ciesząc się znakomitą pogodą podczas biegów - w sobotę sztafetowego a w niedzielę dystansu klasycznego.

W tym roku zaprzyjaźniony klub Warszawski OK!Sport współorganizował i uczestniczył w treningach, co było przyjemną i owocną współpracą. Nie zabrakło emocji towarzyszących rywalizacji, radości z wyśmienicie spędzonego czasu w lesie i wśród przyjaciół a także podsumowania osiągnięć z minionego sezonu i układania planów na następny. Podsumowanie sezonu zakończyło się jednoznaczną wskazówką trenera o konieczności wznowienia treningów. Mimo zbliżającej się zimy wszyscy myślimy już o przyszłorocznych zawodach i przygotowaniu się do nich. W okresie jesiennym i zimowym nasi klubowicze uczestniczą w biegach górskich organizowanych w Wesołej i w Falenicy jak również w licznych zawodach treningowych BnO. W zeszły weekend Wesołe Biegi Górskie miały swoją inaugurację, odbyły się też pierwsze zawody ZZK. Prócz treningów biegowych zawodnicy UNTS mają możliwość uczestniczenia z treningach na sali – dwa razy w tygodniu, chętnie z tego korzystamy gdyż jest to doskonałe uzupełnienie dla biegania.

Zdjęcia można oglądać na naszym profilu na Facebook.

PŁATNOŚCI ONLINE NA NASZEJ STRONIE OBSŁUGUJE