Udany powrót Szybkiego Mózgu po wakacjach!

Po wakacyjnej przerwie rozegraliśmy wczoraj piąty etap naszego cyklu. Biegaliśmy w okolicach Zamku Ujazdowskiego, Agrykoli i Sejmu RP.

Szybki Mózg wraca po przerwie

Szybki Mózg wraca po wakacyjnej przerwie! 5. etap cyklu odbędzie się w okolicy Zamku Ujazdowskiego już w najbliższą środę.

Klubowe Mistrzostwa Polski UNTS - zapraszamy na oficjalną stronę!

Zapraszamy na oficjalną stronę organizowanych przez nas KMP: runda2.kmp2020.pl

Mistrzostwa Mazowsza - komunikat techniczny, listy startowe, WYNIKI i podsumowanie

Zachęcamy do zapoznania się z komunikatem technicznym, listami startowymi oraz wynikami z Mistrzostw Mazowsza w nocnym i sprinterskim biegu na orientację. 

Mistrzostwa Mazowsza 2020

Pragniemy Was serdecznie zaprosić na Mistrzostwa Mazowsza 2020 - w biegu nocnym i sprinterskim! Zapraszamy do lektury - prezentujemy najważniejsze szczegóły odnośnie organizowanej przez nas imprezy. 

Szybki Mózg
1% na UNTS
Zdjęcia

Sprinterskie ściganie na Ursynowie

Szybkomózgowe zmagania na Ursynowie w ramach 4. etapu za nami. Dziękujemy Wam za przybycie i zachowywanie zasad bezpieczeństwa.

Założenia na ten etap zadanie były następujące - zaproponować uczestnikom znacznie bardziej sprinterskie trasy niż na poprzednich etapach, z wieloma zmianami kierunku i krótkimi przebiegami. Wariantowo teren nie pozwalał na większe dylematy niż "lewo - prawo", natomiast najlepsi okazywali się ci, którzy potrafili konsekwentnie i szybko podejmować te decyzje. Dodatkowo użycie bezdotykowego trybu podbijania punktów sprawiało, że w niektórych przypadkach o wyborze takiego wariantu mogła decydować chęć uniknięcia "nawrotki" po podbiciu punktu. Obszar zawodów znajdujący się niedaleko terenu na wrześniowy nocny sprint organizowany w ramach KMP miał tez przypomnieć uczestnikom specyfikę biegania po ursynowskich osiedlach, która wkrótce przyda im się na imprezie mistrzowskiej, na którą już teraz serdecznie zapraszamy.

We wczorajszej rywalizacji na trasie Początkujących zwyciężył Arkadiusz Gendek, który o pół minuty pokonał Różę Baranowską. Trzecie miejsce ze startą niecałej minuty do zwycięzcy zajęła Michalina Mielczarska. Wśród Odważnych najlepsza okazała się Antonina Mianowska (UNTS), która ukończyła bieg w rewelacyjnym czasie 11:53. Drugie miejsce zajął Leonidas Tufeciks ze stratą prawie dwóch minut, a na trzecim miejscu bieg ukończyła Paulina Dzwonkowska. Trasa Zuchwałych to dość pewne zwycięstwo Bartka Maciejewskiego (BKS Wataha), który trasę 3.0km pokonał w 13:44. Drugie miejsce zajął Krzysztof Wójtowicz ze startą 33 sekund, a na ostatnim stopniu podium zmagania ukończył Stanisław Wołek ze stratą 1'20'' do zwycięzcy. Warty zauważenia jest też bardzo dobry wynik reprezentującej UNTS Filomeny Chabiery, która w gronie dużo starszych przeciwników zajęła 8. miejsce open ze stratą zaledwie jednej sekundy do pierwszej kobiety na mecie. Na najdłuższej trasie Profesjonalistów najszybszy okazał się niezawodny Piotr Parfianowicz z czasem 14:18. Niedaleko za nim uplasowali się jego klubowi koledzy i trening partnerzy - Jan Bednarski (14:47) oraz Fryderyk Pryjma (15:03) - widać efekty wielu wspólnych treningów.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w biegu - mamy nadzieję, że się podobało i wróciliście do domu pozytywnie naładowani energią. W zakładce Szybkiego Mózgu do Waszej dyspozycji są wyniki, międzyczasy i mapy. Już wkrótce poinformujemy o terminie rozegrania zaległego 3. etapu SM na Bulwarach Wiślanych - będzie to zapewne początek lipca. Dodatkowo wkrótce czeka na Was prawdziwa petarda - Mistrzostwa Mazowsza w nocnym i sprinterskim biegu na orientację, które również mamy przyjemność dla Was organizować - to wszystko już w lipcu. 

PŁATNOŚCI ONLINE NA NASZEJ STRONIE OBSŁUGUJE