Mistrzostwa Mazowsza - komunikat techniczny, listy startowe, WYNIKI i podsumowanie

Zachęcamy do zapoznania się z komunikatem technicznym, listami startowymi oraz wynikami z Mistrzostw Mazowsza w nocnym i sprinterskim biegu na orientację. 

Mistrzostwa Mazowsza 2020

Pragniemy Was serdecznie zaprosić na Mistrzostwa Mazowsza 2020 - w biegu nocnym i sprinterskim! Zapraszamy do lektury - prezentujemy najważniejsze szczegóły odnośnie organizowanej przez nas imprezy. 

Sprinterskie ściganie na Ursynowie

Szybkomózgowe zmagania na Ursynowie w ramach 4. etapu za nami. Dziękujemy Wam za przybycie i zachowywanie zasad bezpieczeństwa.

4. etap Szybkiego Mózgu - zapraszamy!

4. etap Szybkiego Mózgu startuje w najbliższą środę na Ursynowie. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami.

Powrót Szybkiego Mózgu po pandemii - Mistrzostwa Ursynowa w bno!

Mistrzostwa Ursynowa w biegu na orientację czyli zaległy 2. etap Szybkiego Mózgu 2020 za nami! Dziękujemy Wam za przybycie i stosowanie się do obowiązujących zaleceń.

Szybki Mózg
1% na UNTS
Zdjęcia

6 miejsce w sztafecie sprinterskiej na Pucharze Świata w Chinach!

Jesienne zawody to okres, w którym forma zawodnika budowana przed sezonem startowym i podczas jego trwania, walczy ze zmęczeniem narastającym z każdym startem. W trakcie kiedy niektórzy skłaniają się już raczej w kierunku roztrenowania i odpoczynku przed kolejnym sezonem, inni mają szczytowe osiągnięcia.
Zawodnicy naszego klubu uczestniczą w licznych zawodach z niezmienną zaciętością i zaangażowaniem charakterystycznym dla ludzi napędzanych pasją.

Podczas jesiennych dni mieliśmy okazję startować zarówno na zawodach lokalnych, jak i Mistrzostwach Polski, również zawodach zagranicznych na przykład w Czechach czy Finlandii   oraz prestiżowych zawodach międzynarodowych - Pucharze Świata.
Największym sukcesem odniesionym przez dwójkę zawodników naszego klubu – Zuzannę i Piotra na arenie międzynarodowej jest historyczny wynik Polaków - w składzie : Zuzanna Kubicka, Piotrek Parfianowicz, Michał Olejnik, Ola Hornik - zajęli 6 miejsce w sztafecie sprinterskiej na Pucharze Świata w Chinach. Należy również pamiętać o ósmym miejscu Piotrka Parfianowicza uzyskanym we wrześniowych zmaganiach w Pucharze Świata w konkurencji knock-out sprint .


Udało nam się również utrzymać bardzo wysokie trzecie miejsce na Klubowych Mistrzostwach Polski. Ten sukces tym bardziej cieszy, że osiągnięty jest dzięki zaangażowaniu w sport i walce podczas zawodów bardzo wielu zawodników naszego klubu, bez względu na wiek czy płeć.
Podczas zakończenia sezonu biegowego na Mazowszu wielu zawodników naszego klubu zostało wyróżnionych dyplomami dla najlepszych zawodników z poszczególnych kategorii wiekowych.
Każda pora roku przynosi coś nowego. Nadchodząca zima to odpoczynek oraz treningi, obozy...
Skupimy się na tym co przez cały rok wzmacnia klub jako całość i zawodnika jako jednostkę.

PŁATNOŚCI ONLINE NA NASZEJ STRONIE OBSŁUGUJE