Szybki Mózg 2020 rozpoczęty!

Szybki Mózg 2020 rozpoczęty! Ponad 200 osób stanęło na starcie 1 etapu, rozgrywanego w ostatni środowy wieczór.

1. etap Szybkiego Mózgu

Inauguracja Szybkiego Mózgu już w najbliższą środę! Już teraz zapraszamy serdecznie na Starą Ochotę, gdzie odbędzie się 1. etap naszego cyklu.

Nowy rok na obozie w Jagniątkowie.

Kolejny raz liczna grupa zawodników UNTS uczestniczyła w zimowym obozie treningowym w Jagniątkowie. Podczas tego bardzo aktywnego wypoczynku zrealizowano szereg treningów biegowych, wycieczek na nartach, po treningowych sesji rozciągających, nie obyło się bez biegania z mapą i aktywności mających na celu umacnianie więzi klubowych. Był czas na gry i zabawą sylwestrową, rozmowy i wspólne odpoczywanie. W 2020 rok klubowicze weszli z uśmiechem i zapałem do sportowej rywalizacji.

Startuje Szybki Mózg 2020

Ruszamy z 9. edycją Szybkiego Mózgu! Dziś oficjalnie przedstawiamy wszystkie szczegóły cyklu, w tym terminy, lokalizacje i inne nowości, które na Was czekają. Zapraszamy do lektury!

Podsumowanie sezonu 2019

Listopad dobiega końca a z nim okres odpoczynku, czyli roztrenowanie. UNTS w dniach 16-17.11.2019  zorganizował dla swoich członków wyjazdowe podsumowanie sezonu. Byliśmy w okolicach Kielc, ciesząc się znakomitą pogodą podczas biegów - w sobotę sztafetowego a w niedzielę dystansu klasycznego.

Szybki Mózg
1% na UNTS
Zdjęcia

Kraków City Race

Miło nam zaprosić wszystkich chętnych na Kraków City Race, czyli miejski bieg na orientację, który odbędzie się w lipcu tego roku na krakowskim Podgórzu. Aktualnie biegi rozgrywane w przestrzeni miejskiej są bardzo popularne i przyciągają wiele osób niezwiązanych na co dzień z orientacją, stąd pomysł na zorganizowanie dużych zawodów miejskich w Krakowie (tego typu zawody rozgrywane były między innymi w Londynie, Rzymie, Wenecji i Porto).

Zawody zostaną rozegrane w Podgórzu - prawobrzeżnej dzielnicy Krakowa. Arena zmagań wpisuje się doskonale w pomysł szybkiego zwiedzania z mapą. Podgórze, w odróżnieniu od miażdżonego masową turystyką Starego Miasta, to przestrzeń pełna ciekawostek, stosunkowo mało znana, intrygująca, a i nawigacyjnie niełatwa. Podczas biegu będzie można zobaczyć kilka cennych zabytków, nieznanych wcześniej ciekawych miejsc i poznać zakamarki tej klimatycznej części miasta. Organizatorzy planują między innymi zwiedzanie Kopca Krakusa, murów getta krakowskiego, Fortu św. Benedykta, ruin Twierdzy Kraków i wielu innych atrakcji.

Zawody są otwarte dla wszystkich chętnych - nie tylko dla profesjonalnych zawodników. Duży wybór kategorii pozwoli wystartować osobom, które o biegu na orientację wcześniej nawet nie słyszały. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do Krakowa, ponieważ będzie to doskonała okazja do pobiegania w ciekawym terenie, zwiedzania miasta i spotkania z innymi biegaczami.

Warto dodać, że uczestnicy naszego cyklu Warszawa Nocą, którzy wystartują przynajmniej w trzech etapach mogą liczyć na 30% zniżki na udział w Kraków City Race. Poza tym najlepsi zawodnicy w poszczególnych kategoriach wiekowych w klasyfikacji generalnej Warszawa Nocą otrzymają możliwość darmowego udziału w krakowskich zawodach. Zapraszamy w imieniu organizatorów!

strona zawodów

fot. Paweł Krzan - Krakow4u.pl

PŁATNOŚCI ONLINE NA NASZEJ STRONIE OBSŁUGUJE