Mistrzostwa Mazowsza 2020

Pragniemy Was serdecznie zaprosić na Mistrzostwa Mazowsza 2020 - w biegu nocnym i sprinterskim! Zapraszamy do lektury - prezentujemy najważniejsze szczegóły odnośnie organizowanej przez nas imprezy. 

Sprinterskie ściganie na Ursynowie

Szybkomózgowe zmagania na Ursynowie w ramach 4. etapu za nami. Dziękujemy Wam za przybycie i zachowywanie zasad bezpieczeństwa.

4. etap Szybkiego Mózgu - zapraszamy!

4. etap Szybkiego Mózgu startuje w najbliższą środę na Ursynowie. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami.

Powrót Szybkiego Mózgu po pandemii - Mistrzostwa Ursynowa w bno!

Mistrzostwa Ursynowa w biegu na orientację czyli zaległy 2. etap Szybkiego Mózgu 2020 za nami! Dziękujemy Wam za przybycie i stosowanie się do obowiązujących zaleceń.

Szybki Mózg powraca!

Drugi etap Szybkiego Mózgu, czyli zaległe Mistrzostwa Ursynowa w biegu na orientację już we wtorek 9 czerwca! Prezentujemy najważniejsze szczegóły dotyczące biegu.

Szybki Mózg
1% na UNTS
Zdjęcia

Bieg Chomiczówki

Podczas rozgrywanego w dniu dzisiejszym XXXI Biegu Chomiczówki bardzo dobrze wypadli nasi zawodnicy! Mimo prawdziwie zimowych warunków udało nam się osiągnąć czołowe miejsca zarówno w kategorii OPEN, jak i w kategoriach wiekowych. W mocno obsadzonym biegu na dystansie 15km najlepiej wypadł Piotrek Parfianowicz, który z fantastycznym czasem 49'17 ukończył bieg na 5. miejscu w OPEN (3. miejsce w kategorii wiekowej). Świetnie pobiegł również Krzysiek Wołowczyk, który ukończył bieg na 12. miejscu i tym samym zwyciężył w swojej kategorii wiekowej. Dobrze biegali także weterani - Maciek Grabowski skończył na 28. miejscu z czasem 55'19. W Biegu o Puchar Bielan na dystansie 5km wystartował Michał Wołowczyk, który zajął 7. miejsce w swojej kategorii wiekowej z czasem 19'07. Gratulujemy wyników!

wyniki Bieg Chomiczówki
wyniki Bieg o Puchar Bielan
zdjęcia

PŁATNOŚCI ONLINE NA NASZEJ STRONIE OBSŁUGUJE