Udany powrót Szybkiego Mózgu po wakacjach!

Po wakacyjnej przerwie rozegraliśmy wczoraj piąty etap naszego cyklu. Biegaliśmy w okolicach Zamku Ujazdowskiego, Agrykoli i Sejmu RP.

Szybki Mózg wraca po przerwie

Szybki Mózg wraca po wakacyjnej przerwie! 5. etap cyklu odbędzie się w okolicy Zamku Ujazdowskiego już w najbliższą środę.

Klubowe Mistrzostwa Polski UNTS - zapraszamy na oficjalną stronę!

Zapraszamy na oficjalną stronę organizowanych przez nas KMP: runda2.kmp2020.pl

Mistrzostwa Mazowsza - komunikat techniczny, listy startowe, WYNIKI i podsumowanie

Zachęcamy do zapoznania się z komunikatem technicznym, listami startowymi oraz wynikami z Mistrzostw Mazowsza w nocnym i sprinterskim biegu na orientację. 

Mistrzostwa Mazowsza 2020

Pragniemy Was serdecznie zaprosić na Mistrzostwa Mazowsza 2020 - w biegu nocnym i sprinterskim! Zapraszamy do lektury - prezentujemy najważniejsze szczegóły odnośnie organizowanej przez nas imprezy. 

Szybki Mózg
1% na UNTS
Zdjęcia

Trenuj do MP

Mamy ciekawą propozycję zarówno do osób, które planują udział w Mistrzostwach Polski w dniach 7-8 czerwca, jak i dla wszystkich, którzy od czasu do czasu lubią pobiegać z mapą. Chodzi o przyszły weekend - proponujemy Wam wtedy 4 treningi dedykowane Mistrzostwom Polski. Zaczynamy w piątek po południu, a kończymy w niedzielę rano. Szczegóły znajdziecie na stronie mistrzostwa.waw.pl.

Osobom, które zamierzają wziąć udział w Mistrzostwach Polski przypominamy, że termin zgłoszeń upływa w najbliższą niedzielę. Spóźnialscy będą mogli się jeszcze dopisać na listę do wtorku za wyższą opłatą, a później pozostaje jedynie udział w Szybki Mózgu i zawodach towarzyszących w niedzielę. Wszystkie niezbędne informacje na temat zgłoszeń znajdziecie tutaj.

W związku z licznymi pytaniami informujemy również, że zawodnicy, którzy wezmą udział w Mistrzostwach Polski w sprinterskim BnO mogą, jeśli chcą, wystartować później tego samego dnia w 3. etapie Szybkiego Mózgu. Trasy obydwu biegów nie będą się pokrywały, będą natomiast rozegrane na tych samych punktach. Zgłoszenia są już otwarte, więc serdecznie zapraszamy!

PŁATNOŚCI ONLINE NA NASZEJ STRONIE OBSŁUGUJE