Udany powrót Szybkiego Mózgu po wakacjach!

Po wakacyjnej przerwie rozegraliśmy wczoraj piąty etap naszego cyklu. Biegaliśmy w okolicach Zamku Ujazdowskiego, Agrykoli i Sejmu RP.

Szybki Mózg wraca po przerwie

Szybki Mózg wraca po wakacyjnej przerwie! 5. etap cyklu odbędzie się w okolicy Zamku Ujazdowskiego już w najbliższą środę.

Klubowe Mistrzostwa Polski UNTS - zapraszamy na oficjalną stronę!

Zapraszamy na oficjalną stronę organizowanych przez nas KMP: runda2.kmp2020.pl

Mistrzostwa Mazowsza - komunikat techniczny, listy startowe, WYNIKI i podsumowanie

Zachęcamy do zapoznania się z komunikatem technicznym, listami startowymi oraz wynikami z Mistrzostw Mazowsza w nocnym i sprinterskim biegu na orientację. 

Mistrzostwa Mazowsza 2020

Pragniemy Was serdecznie zaprosić na Mistrzostwa Mazowsza 2020 - w biegu nocnym i sprinterskim! Zapraszamy do lektury - prezentujemy najważniejsze szczegóły odnośnie organizowanej przez nas imprezy. 

Szybki Mózg
1% na UNTS
Zdjęcia

Komunikat techniczy

Znamy już szczegóły 3. etapu Szybkiego Mózgu, który już w najbliższą sobotę na Starym Mieście w Warszawie. Wszystko na temat zawodów znajdziecie w komunikacie technicznym.

Najbliższy etap odbywa się w nietypowym terminie, bo w sobotę. Start pierwszych zawodników zaplanowaliśmy na godzinę 17:30, czyli po dobiegnięciu ostatnich uczestników Mistrzostw Polski w sprinterskim BnO. Zapraszamy Was jednak nieco wcześniej, aby pokibicować najlepszym biegaczom w Polsce, których przyjedzie w ten weekend do Warszawy ponad 400.

Centrum Zawodów Szybkiego Mózgu oraz Mistrzostw Polski zlokalizowane będzie w Mazowieckim Samorządowym Centrum Doskonalenia Nauczycieli przy ul. Świętojerskiej 9. Biuro zawodów będzie dla Was czynne od godziny 16:30. Zgłaszać się można na najbliższy etap do środy włącznie. Późniejsze zgłoszenia będą przyjmowane tylko na miejscu przed biegiem.

Tradycyjnie proponujemy Wam cztery trasy do wyboru:
- Dzieci: 2.5km, 16PK
- Początkujący: 1.8km, 11PK
- Zuchwali: 3.5km, 20PK
- Profesjonaliści: 4.3km, 22PK

Zapraszamy!

PŁATNOŚCI ONLINE NA NASZEJ STRONIE OBSŁUGUJE