Udany powrót Szybkiego Mózgu po wakacjach!

Po wakacyjnej przerwie rozegraliśmy wczoraj piąty etap naszego cyklu. Biegaliśmy w okolicach Zamku Ujazdowskiego, Agrykoli i Sejmu RP.

Szybki Mózg wraca po przerwie

Szybki Mózg wraca po wakacyjnej przerwie! 5. etap cyklu odbędzie się w okolicy Zamku Ujazdowskiego już w najbliższą środę.

Klubowe Mistrzostwa Polski UNTS - zapraszamy na oficjalną stronę!

Zapraszamy na oficjalną stronę organizowanych przez nas KMP: runda2.kmp2020.pl

Mistrzostwa Mazowsza - komunikat techniczny, listy startowe, WYNIKI i podsumowanie

Zachęcamy do zapoznania się z komunikatem technicznym, listami startowymi oraz wynikami z Mistrzostw Mazowsza w nocnym i sprinterskim biegu na orientację. 

Mistrzostwa Mazowsza 2020

Pragniemy Was serdecznie zaprosić na Mistrzostwa Mazowsza 2020 - w biegu nocnym i sprinterskim! Zapraszamy do lektury - prezentujemy najważniejsze szczegóły odnośnie organizowanej przez nas imprezy. 

Szybki Mózg
1% na UNTS
Zdjęcia

Wśród turystów

3. etap Szybkiego Mózgu już za nami! Wystartowało w sumie prawie 200 osób, które mierzyły się nie tylko z wymagającymi trasami poprowadzonymi po warszawskiej Starówce, ale także ze stosunkowo wysokimi temperaturami oraz tłumami turystów i spacerowiczów.

Obsada była nieco odchudzona z uwagi na Mistrzostwa Polski w sprinterskim BnO, które odbywały się tego samego dnia o godzinie 15:00. Znaleźli się jednak tacy, którzy wystartowali w obydwu biegach i mieli możliwość konfrontacji ze Starym Miastem po raz drugi tego samego dnia.

Wśród Dzieci wygrała miejscowa faworytka - Zuzanna Dolińska z UKS Kusy Warszawa z przewagą 13 sekund nad Agnieszką Leśnicką z podkarpackiego Dębowa. U Początkujących najlepsza była Zuzanna Rudenko przed Olą Nitsch i Jackiem Jarzyną. Zaciętą rywalizację mieliśmy u Zuchwałych, gdzie wystartowało ponad 80 zawodników. Zwyciężył Piotr Rzeńca z łódzkiego Orientusia, 2. miejsce zajął Konrad Płóciennik z Pabianic, a 3. miejsce padło łupem Kamila Lesisza. Wśród Profesjonalistów wygrał Karol Galicz, 2. ze stratą minuty był Koen de Jong, a 3. miejsce zajął Dariusz Sokalski. Gratulujemy!

Wyniki, międzyczasy, mapy i zdjęcia - to wszystko znajdziecie w zakładce Szybkiego Mózgu. Zapraszamy do oglądania oraz zgłaszania się na kolejny etap Szybkiego Mózgu - biegamy 25 czerwca w Parku Morskie Oko na Mokotowie.

PŁATNOŚCI ONLINE NA NASZEJ STRONIE OBSŁUGUJE