Udany powrót Szybkiego Mózgu po wakacjach!

Po wakacyjnej przerwie rozegraliśmy wczoraj piąty etap naszego cyklu. Biegaliśmy w okolicach Zamku Ujazdowskiego, Agrykoli i Sejmu RP.

Szybki Mózg wraca po przerwie

Szybki Mózg wraca po wakacyjnej przerwie! 5. etap cyklu odbędzie się w okolicy Zamku Ujazdowskiego już w najbliższą środę.

Klubowe Mistrzostwa Polski UNTS - zapraszamy na oficjalną stronę!

Zapraszamy na oficjalną stronę organizowanych przez nas KMP: runda2.kmp2020.pl

Mistrzostwa Mazowsza - komunikat techniczny, listy startowe, WYNIKI i podsumowanie

Zachęcamy do zapoznania się z komunikatem technicznym, listami startowymi oraz wynikami z Mistrzostw Mazowsza w nocnym i sprinterskim biegu na orientację. 

Mistrzostwa Mazowsza 2020

Pragniemy Was serdecznie zaprosić na Mistrzostwa Mazowsza 2020 - w biegu nocnym i sprinterskim! Zapraszamy do lektury - prezentujemy najważniejsze szczegóły odnośnie organizowanej przez nas imprezy. 

Szybki Mózg
1% na UNTS
Zdjęcia

Medale Mistrzostw Polski

Podczas gdy większość z nas organizowała Mistrzostwa Polski w biegu na orientację w ostatni weekend, nasi juniorzy w nich startowali, czego efektem było kilka medali i dyplomów.

W sobotę podczas biegu sprinterskiego na Starym Mieście najlepiej spisał się Krzysiek Wołowczyk, który zdobył złoty medal w M20. W tej samej kategorii srebro wywalczył faworyzowany Piotrek Parfianowicz, a dobre 6. miejsce zajął Kamil Anc. W M16 bardzo dobrze pobiegł Jan Rutka zajmując 4. miejsce i przegrywając medal jedynie o 19 sekund. Wśród naszych pań najlepiej zaprezentowała się Monika Gajda zajmując dobre 6. miejsce w kategorii seniorek.

Podczas biegu średniodystansowego po raz kolejny złoto zdobył Krzysztof Wołowczyk w M20, Piotrek Parfianowicz tym razem był dopiero 5. w tej samej kategorii. W M16 najlepiej wypadł Eugeniusz Besarab, który uplasował się na 6. pozycji. Wśród kobiet - Monika Gajda również na miejscu 6. w K21.

wyniki Mistrzostw

PŁATNOŚCI ONLINE NA NASZEJ STRONIE OBSŁUGUJE