Udany powrót Szybkiego Mózgu po wakacjach!

Po wakacyjnej przerwie rozegraliśmy wczoraj piąty etap naszego cyklu. Biegaliśmy w okolicach Zamku Ujazdowskiego, Agrykoli i Sejmu RP.

Szybki Mózg wraca po przerwie

Szybki Mózg wraca po wakacyjnej przerwie! 5. etap cyklu odbędzie się w okolicy Zamku Ujazdowskiego już w najbliższą środę.

Klubowe Mistrzostwa Polski UNTS - zapraszamy na oficjalną stronę!

Zapraszamy na oficjalną stronę organizowanych przez nas KMP: runda2.kmp2020.pl

Mistrzostwa Mazowsza - komunikat techniczny, listy startowe, WYNIKI i podsumowanie

Zachęcamy do zapoznania się z komunikatem technicznym, listami startowymi oraz wynikami z Mistrzostw Mazowsza w nocnym i sprinterskim biegu na orientację. 

Mistrzostwa Mazowsza 2020

Pragniemy Was serdecznie zaprosić na Mistrzostwa Mazowsza 2020 - w biegu nocnym i sprinterskim! Zapraszamy do lektury - prezentujemy najważniejsze szczegóły odnośnie organizowanej przez nas imprezy. 

Szybki Mózg
1% na UNTS
Zdjęcia

Listy startowe

Mamy już listy startowe na 4. etap Szybkiego Mózgu. Zgłoszonych jest tradycyjnie ponad 200 zawodników, którzy tym razem będą ścigać się w mokotowskim parku Morskie Oko.

Czekają na Was tym razem nieco dłuższe trasy, niż na dotychczasowych etapach Szybkiego Mózgu - u Profesjonalistów jest to prawie 7km, a u Zuchwałych ponad 4.5km. Teren zawodów jest bardzo zróżnicowany - będziecie mieli okazję pobiegać po parku, gdzie najlepsi będą osiągać kosmiczne prędkości, ale również i w bardziej skomplikowanym terenie zabudowanym, gdzie niezbędne będzie skupienie. Wszystko to zlokalizowane jest na warszawskiej skarpie wiślanej, więc kilka podbiegów jest gwarantowanych.

Ważna informacja dla wszystkich uczestników jest taka, że tym razem Centrum Zawodów zlokalizowane będzie na świeżym powietrzu. Będziemy rozłożeni na terenie XLIV LO przy ul. Dolnej, gdzie do Waszej dyspozycji będą zarówno szatnie w postaci namiotów, jak i toalety. Pogoda szykuje się niezła, więc dach nad głową nie będzie szczególnie niezbędny.

Na koniec przypominamy tym, którzy się spóźnili z zapisami - tradycyjnie jest opcja zgłoszenia się na miejscu przed biegiem. Przyjemność ta kosztuje 20PLN od osoby i możliwa jest w Biurze Zawodów od godziny 18:00. Zapraszamy!

PŁATNOŚCI ONLINE NA NASZEJ STRONIE OBSŁUGUJE