Szybki Mózg powraca!

Drugi etap Szybkiego Mózgu, czyli zaległe Mistrzostwa Ursynowa w biegu na orientację już we wtorek 9 czerwca! Prezentujemy najważniejsze szczegóły dotyczące biegu.

3. etap Szybkiego Mózgu przełożony

Informujemy, że z powodu wciąż trwającej pandemii oraz obowiązujących obostrzeń 3. etap Szybkiego Mózgu jest przełożony i nie odbędzie się w dniu 20 maja.

Mistrzostwa Ursynowa w biegu na orientację przełożone

Informujemy, że z rekomendacji Burmistrza Dzielnicy Ursynów m.st Warszawy Mistrzostwa Ursynowa w biegu na orientację rozgrywane  w ramach 2. etapu Szybkiego Mózgu nie odbędą się w dniu 11 marca.

Zapraszamy na Mistrzostwa Ursynowa w biegu na orientację!

Drugi etap Szybkiego Mózgu, czyli Mistrzostwa Ursynowa w biegu na orientację już za kilka dni! Prezentujemy najważniejsze szczegóły dotyczące biegu.

Szybki Mózg 2020 rozpoczęty!

Szybki Mózg 2020 rozpoczęty! Ponad 200 osób stanęło na starcie 1 etapu, rozgrywanego w ostatni środowy wieczór.

Szybki Mózg
1% na UNTS
Zdjęcia

Najlepsi!

W ostatni weekend mieliśmy okazję startować w Klubowych Mistrzostwach Polski, które zostały rozegrane w okolicach Twardogóry. Nasza ekipa rywalizowała w biegu klasycznym w sobotę oraz w klubowej sztafecie pokoleń w niedzielę.

2. miejsce na trasie K12 zajęła podczas biegu klasycznego Lena Chabiera, przegrywając ze zwyciężczynią o niecałą minutę. Bardzo dobre 3. miejsce w najsilniejszej kobiecej kategorii, czyli K21 zajęła Jolanta Kołosińska, natomiast na 5. miejscu na tej samej trasie bieg ukończyła Zuzanna Kubicka. Kolejne medale to nasze weteranki, czyli 2. miejsce Ewy Wołek w K40 i zwycięstwo Marioli Wołowczyk w K45.

Wśród panów doskonale wypadł Jan Antonowicz, zajmując 3. miejsce na trasie M12 oraz Michał Pierzchała, który zajął 5. miejsce w M16, mimo, że nominalnie biega w młodszej kategorii. Dobry występ zanotował również Krzysztof Wołowczyk zajmując 2. miejsce w M20 oraz Piotr Parfianowicz, który odniósł pierwsze w tym roku zwycięstwo w kategorii seniorów (M21). Medal przywiózł również Marek Wołowczyk plasując się na 3. miejscu w kategorii M50.

Niedzielna klubowa sztafeta pokoleń również okazała się dla nas szczęśliwa, ponieważ po wyrównanej rywalizacji z drużynami Azymutu 45 Gdynia, Śląska Wrocław i Orientusia Łódź udało nam się trzeci rok z rzędu zwyciężyć. Zwycięska sztafeta pobiegła w składzie: Jacek Morawski, Krzysztof Wołowczyk, Ewa Wołek, Michał Wołowczyk, Michał Pierzchała, Piotr Parfianowicz, Jolanta Kołosińska. Nasz druga sztafeta w składzie Ilya Marchuk, Barbara Żebrowska, Anna Maria Antonowicz, Marek Wołowczyk, Alicja Staszak, Wojciech Mossakowski i Zuzanna Kubicka ukończyła rywalizację na również bardzo dobrym 11. miejscu spośród ponad 30 startujących sztafet. Wszystkim zawodnikom gratulujemy i życzymy powodzenia na Mistrzostwach Polski w Krakowie, które już w najbliższy weekend!

wyniki
zdjęcia

PŁATNOŚCI ONLINE NA NASZEJ STRONIE OBSŁUGUJE