Ursynów Nocą przełożony

Informujemy, że z rekomendacji Burmistrza Dzielnicy Ursynów m.st Warszawy bieg Ursynów Nocą w ramach 2. etapu Szybkiego Mózgu nie odbędzie się w dniu 11 marca.

Zapraszamy na Ursynów Nocą

Drugi etap Szybkiego Mózgu, czyli Ursynów Nocą już za kilka dni! Prezentujemy najważniejsze szczegóły dotyczące biegu.

Szybki Mózg 2020 rozpoczęty!

Szybki Mózg 2020 rozpoczęty! Ponad 200 osób stanęło na starcie 1 etapu, rozgrywanego w ostatni środowy wieczór.

1. etap Szybkiego Mózgu

Inauguracja Szybkiego Mózgu już w najbliższą środę! Już teraz zapraszamy serdecznie na Starą Ochotę, gdzie odbędzie się 1. etap naszego cyklu.

Nowy rok na obozie w Jagniątkowie.

Kolejny raz liczna grupa zawodników UNTS uczestniczyła w zimowym obozie treningowym w Jagniątkowie. Podczas tego bardzo aktywnego wypoczynku zrealizowano szereg treningów biegowych, wycieczek na nartach, po treningowych sesji rozciągających, nie obyło się bez biegania z mapą i aktywności mających na celu umacnianie więzi klubowych. Był czas na gry i zabawą sylwestrową, rozmowy i wspólne odpoczywanie. W 2020 rok klubowicze weszli z uśmiechem i zapałem do sportowej rywalizacji.

Szybki Mózg
1% na UNTS
Zdjęcia

Śnieżna Wielkanoc

Spora grupka naszych spędziła minione święta w iście wiosennym krajobrazie czeskiej miejscowości Zlate Hory. Czwartek i piątek upłynęły nam na treningach w okolicznych lasach, natomiast od soboty uczestniczyliśmy w trzydniowych zawodach Hana Orienteering Festival. O ile do soboty pogoda nam dopisywała, bo w lesie mieliśmy tylko resztki śniegu i niezłą pogodę, to niedziela i poniedziałek to, podobnie jak chyba w całej Polsce, permanentny opad śniegu. Sytuacja była na tyle poważna, że organizator zawodów zrezygnował z dzisiejszego wcześniej zaplanowanego biegu, ponieważ napadało około 30-40cm świeżego puchu. Zamiast biegu klasycznego rozegrano we wszystkich kategoriach bieg na dystansie krótszym ze startu wspólnego, który przybrał charakter regularnego biegu przełajowego.

Podczas całych zawodów doskonale spisała się Ania Górnicka-Antonowicz, która zajęła 1. miejsce w klasyfikacji generalnej (w tym 1. miejsce podczas E1). Dobrze wypadła również Monika Gajda, która podczas 2. etapu uplasowała się na 3. miejscu z kilkusekundową stratą do zwyciężczyni. Taką samą pozycję podczas 1. etapu zajęła w swojej kategorii Anna Dusza. W kategorii K35 z kolei doskonale pobiegła podczas ostatniego etapu Agnieszka Biolik, która zwyciężyła w biegu ze startu masowego. W kategorii K45 2. etap do udanych może zaliczyć Pani Prezes Joanna Parfianowicz, która zajęła bardzo dobre 3. miejsce.

Wśród najmłodszych panów bardzo ładnie biegał Emil Biolik, który zajął 3. miejsce w klasyfikacji generalnej. W kategorii H16 również 3. miejsce zajął Michał Wołowczyk, natomiast jego brat - Krzysiek zwyciężył w generalce w H18 (w tym 1. miejsce podczas E1 i E3). W jego ślady poszedł Piotrek Parfianowicz, który wygrał dwa pierwsze etapy i ostatecznie także całość zawodów. 2. dnia nieźle wypadł Jacek Morawski ustępując klubowemu koledze jedynie 8 sekund. Wśród weteranów najlepiej wypadł Marek Wołowczyk zajmując 3. miejsce w kategorii H45.

zdjęcia trening 28/03
zdjęcia trening 29/03
zdjęcia nocny sprint 30/03
zdjęcia middle 31/03
zdjęcia  start masowy 1/04
wyniki

 

 

 

PŁATNOŚCI ONLINE NA NASZEJ STRONIE OBSŁUGUJE