Mistrzostwa Mazowsza - komunikat techniczny, listy startowe, WYNIKI i podsumowanie

Zachęcamy do zapoznania się z komunikatem technicznym, listami startowymi oraz wynikami z Mistrzostw Mazowsza w nocnym i sprinterskim biegu na orientację. 

Mistrzostwa Mazowsza 2020

Pragniemy Was serdecznie zaprosić na Mistrzostwa Mazowsza 2020 - w biegu nocnym i sprinterskim! Zapraszamy do lektury - prezentujemy najważniejsze szczegóły odnośnie organizowanej przez nas imprezy. 

Sprinterskie ściganie na Ursynowie

Szybkomózgowe zmagania na Ursynowie w ramach 4. etapu za nami. Dziękujemy Wam za przybycie i zachowywanie zasad bezpieczeństwa.

4. etap Szybkiego Mózgu - zapraszamy!

4. etap Szybkiego Mózgu startuje w najbliższą środę na Ursynowie. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami.

Powrót Szybkiego Mózgu po pandemii - Mistrzostwa Ursynowa w bno!

Mistrzostwa Ursynowa w biegu na orientację czyli zaległy 2. etap Szybkiego Mózgu 2020 za nami! Dziękujemy Wam za przybycie i stosowanie się do obowiązujących zaleceń.

Szybki Mózg
1% na UNTS
Zdjęcia

Lista startowa

Możecie już oglądać listy startowe na jutrzejszy Szybki Mózg. Start o godzinie 19:00, a Centrum Zawodów mieści się w Gimnazjum nr 82 na Bemowie.

Przypominamy, że osoby, które zgłosiły się, a nie wniosły opłaty wpisowego do niedzieli nie są na liście startowej i w razie chęci startu muszą zgłosić się ponownie w dniu biegu. Oczywiście zgłoszenia przed biegiem są dostępne dla wszystkich chętnych, więc zapraszamy.

Tym razem wycofaliśmy się z numerów startowych, ponieważ wynikło z tego pewne zamieszanie przed biegiem, więc wynika z tego, że:
1. osoby, które się zgłosiły, opłaciły udział i biegają z własną kartą SI nie muszą pojawiać się w Biurze Zawodów
2. osoby, które się zgłosiły, opłaciły udział i wypożyczają kartę SI muszą pojawiać się w Biurze Zawodów, aby ją odebrać
3. pozostałe osoby, jeśli chcą wystartować w biegu, powinny zgłosić się do Biura, aby się zapisać

Przypominamy! Ważna informacja dla wszystkich osób biegających jest jeszcze taka, że w terenie występują w kilku miejscach pewne obiekty (schody z tarasami), które zostały na mapie oznaczone w sposób nietypowy. Problem jest w tym, że są to w większości obiekty, których sforsowanie poza wyznaczonymi wejściami jest niemożliwe, a z drugiej strony można pod nimi przejść. Aby zapewnić lepszą czytelność mapy zastosowano w tych przypadkach symbol mostku, jednak prosimy o traktowanie ich jako obiektu nie do przejścia. Wygląda to w terenie i na mapie następująco:

PŁATNOŚCI ONLINE NA NASZEJ STRONIE OBSŁUGUJE