Mistrzostwa Mazowsza 2020

Pragniemy Was serdecznie zaprosić na Mistrzostwa Mazowsza 2020 - w biegu nocnym i sprinterskim! Zapraszamy do lektury - prezentujemy najważniejsze szczegóły odnośnie organizowanej przez nas imprezy. 

Sprinterskie ściganie na Ursynowie

Szybkomózgowe zmagania na Ursynowie w ramach 4. etapu za nami. Dziękujemy Wam za przybycie i zachowywanie zasad bezpieczeństwa.

4. etap Szybkiego Mózgu - zapraszamy!

4. etap Szybkiego Mózgu startuje w najbliższą środę na Ursynowie. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami.

Powrót Szybkiego Mózgu po pandemii - Mistrzostwa Ursynowa w bno!

Mistrzostwa Ursynowa w biegu na orientację czyli zaległy 2. etap Szybkiego Mózgu 2020 za nami! Dziękujemy Wam za przybycie i stosowanie się do obowiązujących zaleceń.

Szybki Mózg powraca!

Drugi etap Szybkiego Mózgu, czyli zaległe Mistrzostwa Ursynowa w biegu na orientację już we wtorek 9 czerwca! Prezentujemy najważniejsze szczegóły dotyczące biegu.

Szybki Mózg
1% na UNTS
Zdjęcia

Zapraszamy do Skaryszewskiego!

Znamy już szczegóły najbliższego etapu Warszawa Nocą! W pewnym sensie będzie to bieg przełomowy, ponieważ po raz pierwszy odbędzie się po wschodniej stronie Wisły - tym razem będziecie biegać w zabytkowym Parku Skaryszewskim. Teren zawodów to ponad jeden kilometr kwadratowy, co oznacza, że będzie to największa mapa, jak do tej pory była wykorzystana podczas naszych zawodów - jest tak duża, że w całości ledwo zmieści się na formacie A3!

Mając tak duży teren zawodów do dyspozycji postanowiliśmy wycisnąć z niego maksimum zabawy i podobnie jak podczas pierwszego etapu proponujemy Wam dość długie trasy:
- Profesjonaliści: 7.9km, 27PK,
- Zuchwali: 5.3km, 17PK,
- Początkujący: 2.5km, 14PK,
- Dzieci: 3.2km, 14PK.
Pamiętajcie, żeby powyższe parametry wziąć pod uwagę podczas zapisów. Co więcej, tym razem będzie to start masowy we wszystkich kategoriach, co oznacza, że zawodnicy poszczególnych kategorii będą startować jednocześnie i ścigać się ramię w ramię. Podczas takiej rywalizacji wygrywa ten, kto pierwszy dobiegnie do mety.

Zgłoszenia internetowe możliwe są tradycyjnie do najbliższej niedzieli, a spóźnialscy oczywiście będą mogli zgłosić się jeszcze na miejscu. Zapraszamy!

komunikat techniczny

Komentarze

  • start masowy

    Jasne, że będą!

    UNTS Warszawa 2013-12-07 22:57
  • start masowy

    Czy będą różne warianty dla uczestników tej samej kategorii, żeby uniknąć tłoku po starcie masowym?

    klisak 2013-12-04 9:53
PŁATNOŚCI ONLINE NA NASZEJ STRONIE OBSŁUGUJE