Mistrzostwa Mazowsza 2020

Pragniemy Was serdecznie zaprosić na Mistrzostwa Mazowsza 2020 - w biegu nocnym i sprinterskim! Zapraszamy do lektury - prezentujemy najważniejsze szczegóły odnośnie organizowanej przez nas imprezy. 

Sprinterskie ściganie na Ursynowie

Szybkomózgowe zmagania na Ursynowie w ramach 4. etapu za nami. Dziękujemy Wam za przybycie i zachowywanie zasad bezpieczeństwa.

4. etap Szybkiego Mózgu - zapraszamy!

4. etap Szybkiego Mózgu startuje w najbliższą środę na Ursynowie. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami.

Powrót Szybkiego Mózgu po pandemii - Mistrzostwa Ursynowa w bno!

Mistrzostwa Ursynowa w biegu na orientację czyli zaległy 2. etap Szybkiego Mózgu 2020 za nami! Dziękujemy Wam za przybycie i stosowanie się do obowiązujących zaleceń.

Szybki Mózg powraca!

Drugi etap Szybkiego Mózgu, czyli zaległe Mistrzostwa Ursynowa w biegu na orientację już we wtorek 9 czerwca! Prezentujemy najważniejsze szczegóły dotyczące biegu.

Szybki Mózg
1% na UNTS
Zdjęcia

Lista startowa

Zgłoszenia na najbliższy etap już zamknięte - zapisało się ponad 200 osób, więc szykuje się zacięta rywalizacja o zwycięstwo. Przed zawodami warto przypomnieć kilka najważniejszych szczegółów dotyczących zawodów.

Start masowy
Tym razem bieg odbędzie się na zasadzie startu masowego, co oznacza, że wszyscy zawodnicy startują jednocześnie - Profesjonaliści i Zuchwali ruszają na trasę o godzinie 19:00, natomiast Początkujący i Dzieci o godzinie 19:10. Taki system biegu umożliwia bezpośrednią rywalizację między zawodnikami, ale pamiętajcie o tzw. motylkach. W każdej kategorii występuje kilka wariantów tras, których celem jest odseparowanie od siebie zawodników.

Biuro
W związku ze startem masowym należy pamiętać o odpowiednio wczesnym przyjściu do Biura Zawodów, które będzie czynne od 18:00. Nie zostawiajcie formalności w Biurze na ostatnią chwilę, bo tuż przed 19:00 na pewno będzie tłoczno.

Woda
Park Skaryszewski znany jest z licznych stawów i jeziorek - prosimy unikać niechcianej kąpieli, która ze względu na dość niskie temperatury mogą być umiarkowanie przyjemne. Pamiętajcie również, że kilka mniejszych stawów zostało pozbawionych wody na okres zimowy - przebieganie przez takie stawy jest dozwolone i zostały one na mapie odpowiednio oznaczone symbolem "do przejścia".

Błoto
Dla osób, które nie bywały ostatnimi czasy w Parku Skaryszewskim ważna informacja jest taka, że jest to teren w wielu miejscach dość błotnisty. Wiele ścieżek nie jest tam utwardzonych i w przypadku temperatury powyżej zera (a taka jest prognozowana na środę) może być ślisko, więc warto o tym pamiętać dobierając odpowiednie obuwie.

lista startowa

PŁATNOŚCI ONLINE NA NASZEJ STRONIE OBSŁUGUJE