Mistrzostwa Mazowsza 2020

Pragniemy Was serdecznie zaprosić na Mistrzostwa Mazowsza 2020 - w biegu nocnym i sprinterskim! Zapraszamy do lektury - prezentujemy najważniejsze szczegóły odnośnie organizowanej przez nas imprezy. 

Sprinterskie ściganie na Ursynowie

Szybkomózgowe zmagania na Ursynowie w ramach 4. etapu za nami. Dziękujemy Wam za przybycie i zachowywanie zasad bezpieczeństwa.

4. etap Szybkiego Mózgu - zapraszamy!

4. etap Szybkiego Mózgu startuje w najbliższą środę na Ursynowie. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami.

Powrót Szybkiego Mózgu po pandemii - Mistrzostwa Ursynowa w bno!

Mistrzostwa Ursynowa w biegu na orientację czyli zaległy 2. etap Szybkiego Mózgu 2020 za nami! Dziękujemy Wam za przybycie i stosowanie się do obowiązujących zaleceń.

Szybki Mózg powraca!

Drugi etap Szybkiego Mózgu, czyli zaległe Mistrzostwa Ursynowa w biegu na orientację już we wtorek 9 czerwca! Prezentujemy najważniejsze szczegóły dotyczące biegu.

Szybki Mózg
1% na UNTS
Zdjęcia

Falenica wystartowała

W minioną sobotę wystartował tegoroczny cykl Zimowych Biegów Górskich w Falenicy. Kilkuset zawodników stawiło się na starcie biegu punktualnie o godzinie 11:00 - do wyboru były trzy tradycyjne trasy, czyli 3.33km, 6.66km oraz 10km. Nasz klub reprezentowało ponad 20 osób i po raz pierwszy w tym roku udało nam się wystawić drużynę, która będzie walczyć o zwycięstwo w klasyfikacji zespołowej.

Doskonale spisali się nasi najlepsi, czyli Piotrek Parfianowicz i Krzysiek Wołowczyk, którzy obstawili podium na najdłuższym dystansie 10km. Piotrek ukończył bieg z nieoficjalnym czasem nieco poniżej 35 minut (1. miejsce), natomiast Krzysiek nabiegał około 36 minut (3. miejsce). Gratulujemy pozostałym naszym zawodnikom, którzy wypadli również bardzo dobrze! Oficjalnych wyników z biegu jeszcze nie ma, ale powinny się ukazać w najbliższym czasie na stronie organizatorów. Na pocieszenie mamy kilka zdjęć od Ludomira, które doskonale oddają klimat zawodów.

PŁATNOŚCI ONLINE NA NASZEJ STRONIE OBSŁUGUJE