Mistrzostwa Mazowsza 2020

Pragniemy Was serdecznie zaprosić na Mistrzostwa Mazowsza 2020 - w biegu nocnym i sprinterskim! Zapraszamy do lektury - prezentujemy najważniejsze szczegóły odnośnie organizowanej przez nas imprezy. 

Sprinterskie ściganie na Ursynowie

Szybkomózgowe zmagania na Ursynowie w ramach 4. etapu za nami. Dziękujemy Wam za przybycie i zachowywanie zasad bezpieczeństwa.

4. etap Szybkiego Mózgu - zapraszamy!

4. etap Szybkiego Mózgu startuje w najbliższą środę na Ursynowie. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami.

Powrót Szybkiego Mózgu po pandemii - Mistrzostwa Ursynowa w bno!

Mistrzostwa Ursynowa w biegu na orientację czyli zaległy 2. etap Szybkiego Mózgu 2020 za nami! Dziękujemy Wam za przybycie i stosowanie się do obowiązujących zaleceń.

Szybki Mózg powraca!

Drugi etap Szybkiego Mózgu, czyli zaległe Mistrzostwa Ursynowa w biegu na orientację już we wtorek 9 czerwca! Prezentujemy najważniejsze szczegóły dotyczące biegu.

Szybki Mózg
1% na UNTS
Zdjęcia

Klasyfikacja generalna

Jeszcze przed Nowym Rokiem udało nam się policzyć klasyfikację generalną Warszawa Nocą po dwóch etapach - zapraszamy do zapoznania się z aktualnymi wynikami! Do Waszej dyspozycji są rezultaty w poszczególnych kategoriach wiekowych oraz wyniki w kategorii OPEN, które pokazują aktualne miejsce wśród wszystkich uczestników naszych zawodow. Dodatkowo stworzyliśmy estymację wyników końcowych, która na podstawie dotychczasowych występów pozwala sprawdzić, czy mamy szansę na poprawę naszego miejsca, czy może jesteśmy skazani na potencjalny spadek w klasyfikacji generalnej.

Kolejny etap już 15 stycznia - tym razem biegać będziemy w po północnej części Warszawy pomiędzy stacjami Metro Marymont i Metro Słodowiec. Start tradycyjnie o 19:00 - tym razem ponownie każdy będzie biegał indywidualnie, bo czeka na Was start interwałowy. Zgłoszenia są już otwarte, więc zapraszamy.

PŁATNOŚCI ONLINE NA NASZEJ STRONIE OBSŁUGUJE